OVO JE GOLEADA NA MARAKANI: Evo kako je Zvezda režirala pravi SPEKTAKL (VIDEO)

16.11.2020. 19:08
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Neverovatna utakmica.

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da nadigraju ekipu Zlatiboru u odloženom meču šesnaestine finala Kupa Srbije. Na Marakani se odigrala prava drama, ekipa iz Čajetine je povela sa 2:0, sve do 71. minuta kada je započela Zvezdina dominacija.

ZVEZDA SE VRATILA IZ MRTVIH: Crveno-beli teškom mukom do osmine finala Kupa Srbije!

SPORAN TRENUTAK NA MARAKANI: Ko je POGREŠIO u OVOJ situaciji (VIDEO)

POGLEDAJTE ZVEZDIN URAGAN: Evo kako su crveno-beli stigli do izjednačenja (VIDEO)

Gosti su poveli u 31. minutu, Petronijević je centrirao sa leve strane, pronašao Janjića koji je savladao Borjana i postigao svoj četvrti gol u sezoni. Finiš poluvremena pripao je Ričmondu Boaćiju, koji je imao dve odlične prilike, ali nije uspeo da postigne gol. Prvo je odlično šutirao pored stative, potom je Čubraković odbranio i odbio loptu ponovo do Boaćija koji je poslao preko gola.

Odmah je Stanković izvršio trostruku izmenu, umesto Boaćija, Erakovića i Spiridonovića ušli su Pavkov, Milunović i Vukanović, krenula je Zvezda još ofanzivnije, ali je i dalje Čubraković činio čuda na golu. U 70. minutu sjajno je odbranio udarac Nikolića iz slobodnog udarca, ali je kapitulirao samo minut kasnije. Kombinovali su Ivanić i Falćineli, Italijan je kratko ostavio loptu za Ivanića koji je udarcem po zemlji savladao Čubrakovića. Dva minuta kasnije bilo je 2:2, najviše zasluga za izjednačenje ima Milunović koji je oštro šutirao iz vrlo teške situacije, a lopta se od Vukanovića odbila u mrežu.

Čubraković je spasao Zlatibor i u 82. minutu kada je odlično intervenisao nakon udarca glavom Vukanovića, ali je u narednih 4-5 minuta primio još dva gola. Prvo je Pankov kompletirao veliki preokret, da bi nakon toga posle velike greške odbrane Zlatibora gol postigao i mladi Andrija Radulović.