OVO JE ZA NJEGA: Jevtović poslao EMOTIVNU poruku čoveku kome je posvetio MAJSTORIJU!

10.08.2019. 08:46
Milan Jevtović
Milan Jevtović / Izvor: MN Press
Crveno-beli zabeležili treću pobedu istim rezultatom.

Crvena zvezda je nastavila sa pobedama na domaćoj sceni, pa su izabranici Vladana Milojevića identičnim rezultatom kao u prethodna dva kola protiv Javora i Nišlija, savladali i lučansku Mladost sa 2:0 (izveštaj pročitajte OVDE).

SKANDAL U ITALIJI: Proslavljeni AS Juventusa OSTAVIO ženu zbog cice koja ima godina kao njegova ĆERKA!

TRAŽILI GA ZVEZDA I PARTIZAN: Srpski defanzivac konačno doneo odluku, pao POTPIS, obeštećenje 700.000 evra

PREMIJER LIGA: Liverpul krenuo SILOVITO, poraz Noriča ublažila Zvezdina nekadašnja želja (VIDEO)

Trener srpskog šampiona odlučio je da u ovom meču pruži šansu igračima sa manjom minutažom, pa je vođstvo Zvezdi doneo je Miloš Vulić sjajnim golom iz slobodnog udarca na startu susreta, dok je konačan rezultat postavio Milan Jevtović u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Krilo crveno-belih se odmah posle utakmice sa Lučancima oglasilo na društvenim mrežama, postavivši snimak pogotka iz 45. minuta, kada je u kontri poslao loptu iza golmana Rosića, ostavivši emotivnu poruku.

- Ovo je gol za mog kuma - napisao je Jevtović na Instagramu, pružajući podršku povređenom Branku Jovičiću koji se oporavlja od operacije ligamenata kolena.

Podsetimo, Zvezdin vezista povredio se u kvalifikacionoj utakmici za Ligu šampiona, protiv Helsinkija.

Pogledajte kako izgleda Nif Brascia, devojka fudbalera Evertona Mojzija Kina.