25.04.2024.
117.1627
109.3752

OVO JOŠ NIKO NIJE USPEO: Danko Lazović PROMAŠIO penal, ali POCEPAO mrežu (VIDEO)

15.08.2018. 10:59
Danko Lazović
Danko Lazović / Izvor: MN Press
Videoton izbacio Malme i plasirao se u plej-of rundu Lige šampiona.

Sprski Videoton (od ove sezone Vidi Mol) napravio je još jedan podvig. Četa Marka Nikolića, za koju nastupaju Danko Lazović i braća Marko i Stefan Šćepović, posle Ludogoreca eliminisala je i Malme i i plasirala se u plej-of rundu Lige šampiona. U Švedskoj je bilo 1:1, dok u revanšu nije bilo golova. Najbliži golu Mađari su bili sredinom drugog poluvremena, kad je Danko Lazovič imao priliku da bele tačke postigne važan gol.

ŠOK! Mesi pauzira SEDAM meseci (FOTO)

ŠTA ĆE REĆI SPECIJALNI: Evo ko se NAMERAČIO da Murinju preotme mesto u Mančesteru (FOTO)

Bivši kapiten Partizana, a sada uzdanica Marka Nikolića u mađarskom šampionu, Danko Lazović u 67. minutu je izveo penal, ali je njegovu nameru pročitao golman gostiju i odbranio udarac iz drugog pokušaja.

Inače temperamentni Lazović se prilično iznervirao, toliko da se okačio na mrežu u golu i potpuno je pocepao.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.