OVO SE NE BRANI: Vijeira dobio loptu i onda je RASPALIO po njoj (VIDEO)

04.06.2017. 13:31
Ugo Vijeira
Ugo Vijeira / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/All Football Goals 2
Odigrane utakmice 14. kola Džej lige.

Fudbaleri Jokohame zabeležili su novu pobedu u japanskoj Džej ligi. Marinosi su u utakmici 14. kola pobedil Kavasaki, rezultatom 2:0, a strelac vodećeg gola u 53. minutu bio je Ugo Vijeira, nekadašnji igrač Crvene zvezde. Trijumf je potvrdio Kajman Togaši. Posle 14 odigranih utakmica, Jokohama je na sedmom mestu tabele sa 23 boda.

BILO IH JE BAŠ MNOGO: Zvezda JOŠ čeka trenera, a ovo su IMENA onih koji su radili u proteklih 11 godina (FOTO)

POBEDIO FER PLEJ: Najveći rival čestitao REALU evropsku titulu, pročitajte i KAKO (FOTO)

Portugalcu je ovo četvrti gol u sezoni.

Drugi bivši fudbaler Zvezde, David Babunski sve vreme bio je na klupi Jokohame.

ROLAN GAROS: Iako je IZGUBIO set sa NULOM, Nišikori nije dozvolio MEGA iznenađenje (FOTO)