OVOME SE NIJE NADAO: Lalatović doživeo NEPRIJATNO iznenađenje!

23.05.2020. 21:20
Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press
Neočekivano.

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od ekipe Spartaka rezultatom 0:1 (0:0), u prijateljskom meču odigranom u Veterniku. Meč je odigran bez prisustva gledalaca u SC „Vujadin Boškov“, a strelac jedinog gola bio je Stefan Denković iz penala u 53. minutu.

BUNDESLIGA: Goleada na Alijanc areni, Bavarci ipak prejaki za Ajntraht (FOTO)

NIŠTA NIJE ZAVRŠENO: Drugi klub kvari POSAO Zvezdi! (VIDEO)

TUŽNA ISPOVEST SVETSKOG PRVAKA: Prodao sam medalju da bih imao za kokain! (FOTO)

Početak meča je obeležila uravnotežena igra dva tima, pri čemu nijedna ekipa nije uspevala da stvori ozbiljnu priliku pred protivničkim golom. Prva dobra šansa na utakmici je usledila u 36. minutu, kada je Bojić u šesnaestercu dobro proigrao Vukadinovića, a on je šutirao sa svega desetak metara, ali je golman Dokić, pošto se lopta odbila od stative, uspeo da je zaustavi na gol-liniji.

Na drugoj strani, samo dva minuta kasnije, posle dobrog centaršuta Tekijaškog, udarac glavom sa desetak metara je uputio Tufegdžić, ali je lopta otišla preko prečke. Potom je ponovo Voša imala priliku, kada je, u 50. minutu, Drinčić ubacio loptu pred gol Spartaka, a Gemović šutirao sa svega metar udaljenosti, ali je i tada lopta otišla preko prečke.

U 52. minutu, dosuđen je penal za Spartak. Posle kornera za goste, u šesnaestercu Voše je došlo do duela između Đorđevića i Tekijaškog, a sudija Nikola Radaković je procenio da je u pitanju bio prekršaj fudbalera Vojvodine. Siguran realizator penala je bio Denković, koji je „panenkom“ doveo svoj tim u vođstvo.

Do kraja meča, lopta je nešto češće bila u posedu fudbalera Vojvodine, dok je Spartak uglavnom iz kontranapada pokušavao da udvostruči svoju prednost, ali novih ozbiljnih prilika više nije bilo, pa je pobeda pripala timu iz Subotice.

VOJVODINA - SPARTAK 0:1 (0:0)

Vojvodina: Rockov (od 46. Simić) – Andrić (od 70. Mirić), Bralić (od 70. Jeličić), Saničanin (od 70. Stojsavljević), Đorđević (od 70. Devetak) – Drinčić (od 70. Stojković), Topić (od 70. Čović) – Vukadinović (od 70. Nešković), Bojić (od 70. Đuričin), Gemović (od 70. Kokir) – Mrkaić (od 53. Zukić).

Spartak: Dokić (od 46. Dujmović) – Dunđerski, Milošević, Vidović (od 46. Ivančević), Tekijaški – Jočić (od 62. Lazić), Marčić, Tufegdžić, Denković (od 83. Jovanović) – Srećković (od 56. Bijelović), Nikolić.

VEČNO ĆE GA PAMTITI: Grobari na poseban način odali počast Miši Tumbasu (FOTO)

ITALIJA BRUJI O TOME: Kolarov ODGOVORIO Mihi! Kapiten Orlova ODLUČIO gde nastavlja karijeru!

UEFA I FIFA SU GA VELIČALI: Ceo svet je PISAO o Mrdakovićevom PODVIGU! Evo i zbog čega!