OZBILJNO UPOZORENJE ZA PARTIZAN: Alkmar otišao u Ajndhoven i RAZBIO PSV (FOTO)

27.10.2019. 17:02
FK AZ Alkmar
FK AZ Alkmar / Izvor: MN Press
Rival crno-belih raspucan.

Fudbaleri PSV dočekali su u jednom od derbija 11. kola holandskog šampionata AZ Alkmar i želeće da što pre zaborave taj meč pošto su poraženi sa 4:0.

ROKADA U NAJAVI: FSS ponovo menja selektora

MIHA U DELIRIJUMU: Pakleno drugo poluvreme u Bolonji koja ima novog HEROJA (VIDEO)

RAJKOVIĆ ZALUDEO FRANCUZE! Srbin ima LEPAK na rukavicama, brani kao Gordon Benks

Domaćin jeste bio oslabljen u ovoj utakmici pošto zbog povreda nije bilo Malena, Bergvajna i Ihatarena, dok su suspendovani Firgever i Hendriks, ali se trener Mark van Bomel prekombinovao pruživši šansu Tomasu i Gutijeresu što se ispostavilo kao greška. Tomas je već u 22. minutu dobio direktan crveni karton, a Alkmar je strpljivo sačekao svoju šansu i 18-godišnji Majron Boadu je postigao dva gola za dva minuta u samolj završnicfi prvog poluvremena pa su gosti sa vođstvom od 2:0 otišli na vleiki odmor.

U nastavku je Alkmar kontrolisao u potpunosti utakmicu i sa dva gola, Svensona u 71. i De Vita u 76. potvrdio ubedljivu pobedu. PSV je odigrao i treći uzastopni meč bez pobede i postignutog gola, a sada je sa Alkmarom izjednačen na trećoj poziciji sa po 23 boda, dok je prvi Ajaks sa 26 i utakmicom manje.

Pogledajte kako izgleda glumica i TV voditeljka Sofija Rajović, bivša devojka Miloša Teodosića

DOŠAO JE DA ZAMENI LUKU JOVIĆA: Trener Ajntrahta imao šta da kaže o Dejanu Joveljiću

U SLUČAJU DA ODE MILETIĆ: Partizan je KAPARISAO prvo pojačanje na zimu!

PRESEO MU JUBILEJ: Fudbaleru crno-belih STRADALA glava! Krv šikljala svuda (FOTO)

ŠTA ĆE ZLATAN REĆI? Legenda Milana IZAZVALA Ibrahimovića!

SMEH DO SUZA NA POLJUDU: Hajduk postigao NAJBIZARNIJI gol u istoriji hrvatskog fudbala (VIDEO)