LACIO SLAVIO NA MIŠIĆE: Rimljane pogurao fascinantni Sergej, vrh tabele SVE BLIŽI (VIDEO)

10.01.2021. 18:26
Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić / Izvor: Reuters
Odlična partija Srbina.

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima Parmu 2:0 u meču 17. kola italijanske Serije A. Rimljani su se posle serije loših rezultata priključili vrhu tabele zahvaljujući golovima Luisa Alberta i Felipea Kaiseda u drugom poluvremenu.

SA ZVEZDOM JE UZEO KUP SRBIJE: Srbin preuzima jedan od najpoznatijih klubova u komšiluku

MIHA ŽELEO NA KLUPU SRBIJE: Siniša postavio samo jedan uslov, evo zašto je POSAO PROPAO

JOŠ JEDNO VELIKO POJAČANJE NA BANJICI: Posle povratka Kaluđerovića, stiglo i krilo AEK-a!

Velike zasluge imao je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Kod prvog gola je bivši đak Vojvodine pokrenuo akciju koju je završio Luis Alberto na asistenciju Manuela Lazarija.

Da bi tačku stavio još boljim potezom. Opet je započeo akciju, u saradnji sa Čirom Imobileom, pre nego što je "bocnuo" golmana Luiđija Sepea. Kaisedu nije bilo teško da pogodi praznu mrežu.

Još jedan Srbin je slavio – Ivan Ilić sa Veronom 2:1 protiv Krotone, čiji su članovi Miloš Vulić i Vladimir Golemić.

Sva trojica su provela 90 minuta, dok za domaćina u protokolu nije bilo Darka Lazovića. Verona je pobedila pogocima Nikole Kalinića i Federika Di Marcija, dok je Žunior Mesijas samo ublažio poraz gostiju.

Radovao se još jedan srpski fudbaler Nikola Maksimović u dresu Napolija.

Tim Đenara Gatuza pobedio je u Udinama 2:1 golom Tijemua Bakajoka u poslednjem minutu.

Gosti iz Napulja su poveli iz penala preko Lorenca Insinjea, ali ih je nestrotrena reakcija kosovskog reprezentativca Amira Rahmanija umalo ostavila bez tri boda.

Pokušao je da vrati loptu golmanu Aleksu Meretu, ali je to učinio loše i poklon je iskoristio stari lisac Kevin Lasanja.

Serija A: 17. kolo