PARNI VALJAK NA EKSPRES POGON: Marković efektno NAČEO Pazarce, Natho i Holender OBEZBEDILI pobedu (VIDEO)

12.02.2021. 17:59
Lazar Marković
Lazar Marković / Izvor: MN Press
Crno-beli za manje od 10 minuta postigli tri gola.

Fudbaleri Partizana poveli su protiv Novog Pazara u utakmici 21. kola Superlige Srbije.

PRVI PUT POSLE KORONE: Vučelić na utakmici Partizana! Pogledajte kako IZGLEDA predsednik crno-belih (FOTO)

PARTIZAN MELJE NOVI PAZAR: Crno-beli na pragu 10. uzastopne pobede (UŽIVO)

POTPUNO ZASLUŽENO: Gvardiola trener meseca Premijer lige!

Uspeli su crno-beli da "otključaju" bravu gostiju, a na tome mogu najviše da zasluže golmanu Drobnjaku. Naime, čuvar mreže Pazaraca je u 54. minutu loše ispucao loptu, koja je došla Holenderu, on je nesebično uposlio Lazara Markovića, da bi bivši igrač Liverpula efektnim udarcem doneo vođstvo Stanojevićevom timu.

Samo sedam minuta kasnije Bibras Natho je udvostručio prednost sa "bele tačke". Izraelca je u šesnaestercu nepropisno zaustavio rezervista Lazar Pajović, a Partizanov vezista nije propustio priliku da iz penala donese sada već nedostižnu prednost svojim saigračima.

Nije prošlo ni 60 sekundi, već je bilo 3:0 za crno-bele. Lazar Marković je počeo akciju, dodao na bok Miljkoviću koji je centrirao, dok je Filip Holender bio najviši i postigao novi pogodak za Partizan.

Pazarci su u međuvremenu uspeli da smanje na 3:1, ali samo čudo treba da se desi, pa da ekipa Aleksandra Stanojevića ne upiše i drugi prolećni trijumf.