PARNI VALJAK PREGAZIO KOPER: Crno-beli veoma UBEDLJIVI protiv Slovenaca (VIDEO)

22.01.2017. 16:55
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Izabranici Marka Nikolića siloviti.

Partizan je silovito startovao na pripremama u Sloveniji. Crno-beli su deklasirali Koper (4:0), šestoplasiranu ekipu slovenačkog šampionata, u meču koji je het-trikom obeležio Uroš Đurđević. Mladi napadač je postigao tri gola za 28 minuta, a posebno se istagao golom petom (pogledajte OVDE).

SAMO DA BI OTIŠAO: Božinov je ODLUČIO da URADI sledeću stvar!

Partizan je sva četiri gola postigao u prvih 45 minuta, kad je usamljen u napadu igrao Đurđević, a po krilima Marko Janković i Alen Stevanović.

AMERIKANAC SE OŠTRI: Evo šta Hačer MISLI o narednim IZAZOVIMA crno-belih (FOTO)

KRIVA SU SVETLA VELEGRADA: Partizan i OVAJ igrač MORAJU na sud!

U nastavku meča zaigrao je i Leonardo, ali je bilo očigledno da je duža pauza ostavila traga na njemu i da će morati dobro da zapne ne bi li sustigao saigrače koji su počeli pripreme sedam dana pre njega. Drugo poluvreme odigrao je i Tavamba, ali nije uspeo da se upiše u strelce, igrajući u napadu u tandemu sa mladim Đorđem Jovanovićem.

ČUDAN PUT PARTIZANOVOG MIKIJA: Sada je napadač, a nekada je igrao na DRUGOJ STRANI terena

KOPER - PARTIZAN 0:4
STRELCI: Đuričković 5, Đurđević 12, 36, 40. Stadion: Bonifika. Gledalaca: oko 1.000.

KOPER: Antolović - Požrl,  Posavac, Ikić, Lucić - Leandro, Krivičić, Blatančić, Vekić - Topuzović, Sever.

PARTIZAN: Kljajić - Vulićević, Ostojić, Ćirković, Miletić - Jevtović, Kosović, Đuričković - Janković, Đurđević, Stevanović. Drugo poluvreme: Jovičić - Radin, Bošnjak, Milenković, Bogosavac - Leonardo (od 87. Đilas), Everton, Marjanović, Damnjanović - Jovanović, Tavamba.