PARTIJA SEZONE DARKA LAZOVIĆA: Golčina pod prečku, pa asistencija! A Miha SUROV prema bivšem klubu

Darko Lazović / Izvor: Foto: MN Press/Youtube printscreen

Većina mečeva 28. kola Serije A igra se večeras, a meč između Sasuola i Verone obeležio je srpski reprezentativac Darko Lazović.

POTRES - BIĆE BURNO: Volden NAPUSTIO Partizan i ide u Zvezdu! Oglasio se ON: "Mnogo više para..."

U KANDŽAMA ELITNE PROSTITUCIJE: Eskort dama, a trostruka OLIMPIJKA! I to nakon POGREŠNIH lekova i TROJKE s mužem

BOGDAN SE OBRATIO NOLETU, A ONDA SU ULETELI DONČIĆ I NURKIĆ: Nemili događaji, znamo šta je IZA svega

On je sjajnim šutem pod prečku sa nekih 20 metara od gola protivnika pogodio mrežu i u 51. minutu doneo prednost svojoj ekipi.

Domaćin je ubrzo izjednačio, ali Lazović je u 57. minutu asistirao Stepinskom za novo vođstvo svoje Verone. Do kraja meča mrežu Sasuola zatresao je i Pesina za vođstvo Verone od čak 3:1. Kada su svi mislili da je pitanj protivnika rešeno, usledio je novi šok. Sasulo je drugim golom Boge uspeo da smanji zaostatak, a u čak sedmom minutu nadoknade vremena dođe do izjednačenja preko Rožeria.

Lazović je na utakmici u Sasuolu stigao do drugog pogotka u sezoni, dok je upisao i šestu asistenciju, pa se slobodno može se reći da mu je ovo jedno od najboljih izdanja u Seriji A ove sezone.

Današnji dan je očigledno bio inspirativan za fudbalere sa Balkana koji igraju na Apeninskom poluostrvu. Igrači Milana pobedili su na svom terenu Romu sa 2:0, a jedan od dva pogotka je delo Ante Rebića.

"Roso-neri" su poveli u 76. minutu golim Hrvata, a konačan rezultat postavio je Hakan Čalhanoglu u 89. minutu iz penala.

Milan je tako ostvario 12. pobedu i sada na sedmom mestu ima 42 boda, koliko ima i Napoli uz utakmicu manje, na šestom mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa.

Roma našeg Aleksandra Kolarova je pretrpela osmi poraz i zauzima peto mesto na tabeli sa 48 bodova i sve dalje su od Lige šampiona.

Dobar dan je bio i za Sinišu Mihajlovića koji je na klupi Bolonje slavio u gostima protiv bivšeg kluba Sampdorije (1:2), koja sada još više strahuje za opstanak jer imaju samo bod više od Lećea koji je trenutno u zoni ispadanja.

Posle prvog poluvremena bez golova, Bolonja je u drugom, u razmaku od samo tri minuta, postigla dva gola. Prvo je sa bele tačke bio precizan Musa Barov u 72. minutu, a na 2:0 je u 75. povisio Rikardo Orsolini.

Dva minuta pred kraj regularnog dela utakmice gol za domaće je dao Federiko Bonacoli, ali je to Sampdoriji bilo dovoljno samo da ublaži poraz.