PARTIZANE, PAZI SE: AZ Alkmar se ne šali! Holanđani pucaju od samopouzdanja (VIDEO)

14.09.2019. 20:45
FK AZ Alkmar
FK AZ Alkmar / Izvor: Profimedia
Pukla petarda.

U prvom kolu grupne faze Lige Evrope ekipa Partizana dočekaće AZ Alkmar, u četvrtak od 21 čas. Fudbaleri holandskog tima su uoči dolaska u Beograd ubedljivo slavili u domaćem šampionatu sa 5:1 protiv Sparte iz Roterdama.

ODMAH POSLE UTAKMICE SA ČESIMA: Aleksandar Đorđević potvrdio da ODLAZI sa klupe Orlova!

SRBIN KOJEG JE ZAGREB OBOŽAVAO: Reklama mu je ZAVRŠILA reprezentativnu karijeru

SRBIJA I ČEŠKA SU SE BORILE ZA PETO MESTO: Evo kako je veliki ljubimac Grobara pratio meč (FOTO)

AZ Alkmar je na svom terenu posle preokreta savladao goste iz Roterdama. Sparta je povela već u drugom minutu golom Abdua Haruija, ali je samo dva minuta kasnije rezultat poravnao Osama Idrisi. Do poluvremena je AZ već vodio sa 4:1, zahvaljujući Mironu Boaduu koji je postigao dva gola i Idrisiju koji je takođe još jednom zatresao mrežu rivala. Konačan rezultat je postavio Teun Kopmejners iz penala u završnici utakmice.