25.04.2024.
117.1627
109.3752

PARTIZANU UOPŠTE NEĆE BITI LAKO: Astana PREGAZILA rivala u Kazahstanu, a napadač je IZDOMINIRAO

29.09.2019. 16:51
FK Partizan, Saša Zdjelar
FK Partizan, Saša Zdjelar / Izvor: MN Press
Rutinska pobeda narednog protivnika crno-belih.

Fudbaleri Partizana u četvrtak gostuju Astani u utakmici drugog kola grupne faze Lige Evrope, a njihov naredni rival je u poslednjem meču pred taj okršaj ubedljivo savladao Kajzer sa 3:0 na domaćem terenu.

HRVAT PODGREVA ATMOSFERU UOČI FINALA: Biće TUČE sa Partizanom! (FOTO)

SKANDALČINA: Poznati glumac na televiziji Vladimira Stojkovića nazvao MUSTAFA! (VIDEO)

GROBARI, DOBRO PROTRLJAJTE OČI: Umar Sadik igra NAJBOLJU sezonu u karijeri, evo i zbog čega

Astana je u 28. kolu Premijer lige Kazahstana slavila protiv Kajzera i tako nastavila trku sa Kairatom i Tobolom za titulu državnog prvaka.

Domaćina je u vođstvo doveo Abzal Bejsebekov u 14. minutu, a prednost je odvostručio napadač Sergej Kižničenko deset minuta kasnije. Konačan rezultat je postavio Kižničenko svojim drugim golom na utakmici u 58. minutu.

Pogledajte kako izgleda poznata hokejaška navijačica Julijana Trigubčak.