PET GOLOVA ZA 51 MINUT: Haland nastavio da TERORIŠE! Srbijo, čuvaj se (VIDEO)

24.01.2020. 22:43
Erling Haland
Erling Haland / Izvor: Reuters
Orlovi će biti na ozbiljnom testu.

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Keln rezultatom 5:1 u 19. kolu Bundeslige, a ponovo je briljirao Norvežanin Erling Haland. Posle debija u dresu Milionera protiv Augzburga u kom je za 35 minuta provedenih na terenu postigao het-trik, protiv Jarčeva je ponovo u igru ušao sa klupe i za 26 minuta u igri dva puta je matirao protivničkog golmana.

NIJE BALOTELI, ALI JE SILA: Zvezda dovodi ZVEZDU Serije A! Stanković povukao ključan potez (VIDEO)

KAO DENIS RODMAN: Grobari ODUŠEVLJENI novim pojačanjem!

TRESE SE MARAKANA: Stanković doveo BRUTALNO pojačanje koje je sa Interom osvojilo Ligu šampiona!

Borusija je povela već u prvom minutu preko Rafaela Gereira, a prednost je u 29. minutu duplirao Marko Rojs. Treći gol za Dortmund postigao je Džejdon Sančo u trećem minutu drugog poluvremena, a igrao se 65. minut kada je Mark Ut vratio nadu gostima. Ipak tada je na scenu stupio Haland koji je ušao u igru i golovima u 77. i 87. minutu dokazao o kakvom se igraču radi.

Podsetimo, reprezentacija Srbije će se u polufinalu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo susresti sa Norveškom koju će predvoditi upravo Haland.

Pa, Orlovi, nek vam je sa srećom! Trebaće vam...

U sledećem video prilogu možete se podsetiti i kako je Haland Augzburgu spakovao tri komada.

Pogledajte kako izgleda Agustina Gandolfo, devojka Lautara Martineza.

LJUBAV OVDE VIŠE NE STANUJE: Navijači ORGANIZUJU protest protiv uprave!

NOVI SKANDAL NA JARINJU: Košarkašima iz Trstenika ZABRANJENO da uđu na teritoriju tzv. Kosova

MA, TAKO JE, BRE: Srbija se plasirala na Olimpijske igre! Ovo niko nije očekivao!

Mikecu ZLATO, Stefanoviću srebro u Minhenu

NE POZNAJEM TOG MOMKA: Švarcman pokidao kada su ga pitali da li želi za rivala Novaka ili Japanca Nišioku (VIDEO)