8°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

POBEDA POSLE MESEC DANA: Mirković ipak nije zadovoljan, Okuka ne želi da komentariše penal (FOTO)

04.11.2018. 21:47
Zoran Mirković
Zoran Mirković / Izvor: MN Press
Partizan trijumfovao protiv Vojvodine sa 2:0.

Fudbaleri Partizana posle mesec dana i tri remija u nizu, ostvarili su pobedu u domaćem šampionatu pošto su u Humskoj, u derbiju 15. kola, savladali Vojvodinu sa 2:0 golovima Rikarda i Enakea. Trener crno-belih Zoran Mirković bio je delimično zadovoljan posle pobede pošto su njegovi igrači prikazali dobru partiju, ali je imao i zamerke.

NAVIJAČI SU REKLI SVOJE: Moćan TRANSPARENT Grobara i jasna poruka igračima Partizana! (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan prekinuo niz remija, Rikardo i Enake pogađali protiv Vojvodine (VIDEO)

- Važna pobeda za nas protiv čvrste Vojvodine. Opet smo posle prvog gola ušli u bespotrebnu nervozu koja je maltene trajala do drugog pogotka. Evidentno da se uvukao strah među igrače. Igrali smo dosta dobro, izgarali smo na terenu i zaslužili pobedu - rekao je Mirković i osvrnuo se na Enakea koji je postigao drugi uzastopni gol. - On je to zaslužio radom u prethodnom periodu. Pravi je profesionalac u momentima kad nije bio u prvom planu, radio je i čekao šansu. Iskoristio je svoju šansu. Imali smo dosta dobrih situacija koje nismo realizovali, uvek je dobro kad se daju golovi.

Dragan Okuka
Dragan Okuka / Izvor: MN Press

Strateg Novosađana Dragan Okuka smatra da je njegov tim, osim na početku meča u Humskoj, odigrao dobro.

- Čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi. Moram da kažem da je Vojvodina osim u prvih 25 minuta igrala dosta dobro. Pogodili smo prečku, imali još dve stopostotne situacije za gol. Partizan je to znao da kazni drugim golom. Dosta dobrih stvari smo napravili u drugom poluvremenu, šteta što smo primili drugi gol - istakao je Okuka koji nije hteo da komentariše situaciju kod penala koji je dosuđen za Partizan. - Svi različito to vidimo, moram da pogledam snimak. Sudija je tako presudio.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.