POLJUD OVO NE PAMTI: Nezapamćene scene posle ŠOKANTNOG ispadanja Hajduka iz Lige Evrope od Maltežana (VIDEO)

19.07.2019. 08:45
FK Hajduk Split
FK Hajduk Split / Izvor: FOTO: Dominik Bakeš/CNC/Profimedia
Gzira priredila prvorazredno iznenađenje.

Splitski Hajduk doživeo je šokantnu eliminaciju prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope pošto je na ''Poljudu'' doživeo iznenađujući poraz od malteške Zire sa 3:1 uprkos pobedi od 2:0 iz prvog meča. Bilima je presudio Kone fantastičnim golom u sudijskoj nadoknadi, pa su Maltežani prošlui zbog gola u gostima.

LJUDI MOJI, PA JE LI TO MOGUĆE: Amateri sa Malte ŠOKIRALI Splićane u 96. minutu (VIDEO)

LIGA EVROPE: Radnički IMAO šansu, ali Flora ide dalje! (VIDEO)

PARTIZAN SAZNAO IME RIVALA: Neviđena DRAMA u Škotskoj trajala bukvalno do POSLEDNJE sekunde (FOTO)

Ovakav ishod izazvao je burne reakcije navijača pošto je nekolicina njih napala ljude u svečanoj loži, ali je zahvaljujući obezbeđu sve ostalo samo na verbalnom sukobu.

Navijači su uspeli da probiju i zaštitnu ogradu stadiona i potom otrčali do sredine terena i atletske staze. Policija je uspela da zaustavi zahuktalu Torcidu na terenu, ali je nekoliko njih ipak stiglo do svečane lože. Sve se smirlilo tek posle dolaska većeg broja policajaca, a navijači su sve do odlasak sa stadiona zviždali igračima i vređali ih.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Matić, supruga srpskog reprezentativca Nemanje Matića