POMERIO GRANICE: Ovaj čovek je ispisao ISTORIJU Premijer lige (FOTO)

02.04.2019. 22:52
Mančester junajted
Mančester junajted / Izvor: Reuters
Iznenađenje u Vulverhemptonu.

Fudbaleri Mančester junajteda doživeli su drugi uzastopni poraz na gostovanjima. Izabranici Ole Gunar Solskjera izgubili su od Vulverhemptona (1:2), iako su prvi stigli u vođstvo preko Skota Mektomineja u 13. minutu.

PROSINEČKI ODLUČIO: Ide na operaciju po treći put

OVO JE LISTA NAJPLAĆENIJIH TRENERA NA SVETU: Čolo je prvi, pogledajte koji SRBIN je u Top 20! (FOTO)

Domaćinu je izjednačenje doneo Žota u 25. a potpuni rezultatski preokret usledio je zahvaljujući autogolom Krisa Smolinga u 77. minutu.

Meč u Vulverhemptonu, ipak, obeležio je sudija Majk Din. Ne samo zbog činjenice da je isključio Ešli Janga u 57. minutu, posle druge javne opomene, već što mu je ovaj crveni karton bio 100. koji je pokazao u Premijer ligi.

Nijednom sudiji do sada to nije pošlo za rukom, a Dinu je ovo deseti crveni karton u ovoj sezoni. Na spisku igrača koje je ove sezone poslao u svlačionicu nalazi se i reprezentativac Srbije i as Junajteda Nemanja Matić koji je poraz svog tima odgledao sa klupe.

BROJKE OD KOJIH ĆE VAM SE ZAVRTETI U GLAVI: Ovo su NAJSKUPLJI srpski fudbaleri, a evo KOLIKO koštaju

Majk Din je u sudijske vode uplovio poslednje decenije prošlog veka, dok je na premijerligaškim terenima pravdu počeo da deli od 2000. godine.

U drugom meču 31. kola, Votford je bio ubedljiv protiv otpisanog Fulama (4:1). Za tim sa Krejven Kotidža ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, dok je strelac jedinog gola bio Rajan Babel u 33. minutu. Strelci za Votford bili su Dakur (23.), Hjuz (63.), Dini (69.) i Kiko u 75. minutu.

Pogledajte kako izgledaEbi Klensi, supruga engleskog fudbalera Pitera Krauča.