PONOVO BEZ POBEDE: Remi Orlića sa Ukrajinom

28.03.2017. 21:16
Ilija Petković
Ilija Petković / Izvor: MN Press
Meč završen rezultatom 1:1.

U još jednoj prijateljskoj utakmici reprezentacije do 20 godina, pod vođstvom Ilije Petkovića, Srbija je danas u Staroj Pazovi igrala nerešeno 1:1 sa selekcijom Ukrajine i tako još jednom ostala bez pobede, pošto je pre par dana poražena od Slovačke.

REMI ZA KRAJ: Orlići ostali bez plasman na Evropsko prvenstvo

Evrogol Milinković-Savića nedovoljan za slavlje Lalatovićevih „orlića“

Prvu priliku naš tim je imao u 13. minutu, kada je raspoloženi Nemanja Radonjić imao dobar pokušaj sa distance, šutirao je oštro po zemlji, ali je golman Ukrajine odlično reagovao. Tri minuta kasnije još jedna odlična akcija Radonjića, izbio je jedan na jedan sa golmanom Ukrajine, izgledalo je da će ga sigurno savladati, ali on je nekako odbio loptu, samo do Lutovca koji je lepo ispratio ovu akciju i iskosa sa desne strane zatresao mrežu - 1:0.

DEBAKL HRVATSKE uz gol koji „vatreni“ nikad neće zaboraviti iz dva razloga! (VIDEO)

Srbija je imala kontrolu dešavanja na terenu sve do finiša prvog poluvremena, a u 42. minutu Ukrajinci stižu do izjenačenja preko Artema Dovbika, koji je umakao pažnji odbrane i sa desetak metara sproveo loptu u mrežu za 1:1.

Predsednik UEFA Čeferin gost Slaviše Kokeze

U drugom poluvremenu, Ukrajinci su ostavili nešto bolji utisak, a selekcija Srbije je najbliža drugom golu bila u 83. minutu, kada je Danilo Pantić izveo slobodan udarac sa 18 metara, iskosa sa leve strane, ali je zamalo bio neprecizan pa je meč završen nerešenim rezultatom.