10°C
18.04.2024.
117.1484
109.6792

PONOVO BUĐENJE U FINIŠU: Zvezdin klinac sprečio poraz crveno-belih u Sloveniji (VIDEO)

27.06.2022. 20:57
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Drugi pripremni meč van Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su i drugi meč na pripremama u Sloveniji, posle trijumfa nad Bravom (2:1), crveno-beli su remizirali sa Domžaleom 1:1

POZNATO KADA ĆE ZVEZDA I PARTIZAN NA TEREN: Prvo kolo Superlige od petka do ponedeljka

VREME JE ZA PIĆINIJA: Mečevi u Sloveniji idealni za samopouzdanje

ŠTA?! OVO SE NIJE ZNALO: Borjanov šurak je poznati golman, a kum TAKOĐE FUDBALER! Sa obojicom će deliti teren OVE SEZONE (FOTO)

Trener tima sa Marakane Dejan Stanković se odlučio za izuzetno respektabilan sastav.

Igrali su: Borjan, Pićini, Eraković, Dragović, Rodić, Kanga, Kangva, Ivanić, Katai, Bukari, Pavkov

Ipak, domaća ekipa je stigla do prednosti i to u 28. minutu. Ivan Durdov je odlično odreagovao na centaršut sa desne strane i glavom matirao Borjana.

Najbolji pojedinac kod Zvezde je bio novajlija Bukari koji je pretio u nekoliko navrata u prvom delu meča.

U nastavku je šef struke Dejan Stanković odlučio da osveži ekipu, a prvu priliku je imao Kingsi Kangva u 65. minutu, ali je golman Domžala bio oprezan.

Kada se činilo da će crveno-beli doživeti poraz, pojavio se izdanak Zvezdine škole fudbala, Vladimir Lučić koji je u 87. minutu poravnao rezultat posle odlične timske akcije.