PORAZ BRĐANA U TURSKOJ: Ukrajinci PREVELIK zalogaj!

25.01.2021. 18:51
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: Foto: FK Čukarički
Odlučio dvostruki strelac.

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su na pripremama u Turskoj od ukrajinskog Dnjepra rezultatom 0:2 (0:2).

NEMA SPAVANJA: Spektakl u najavi - evo zašto noćas moraš da ispratiš NBA

DE-TO-NA-CIJA: Zvezda ZAVRŠILA najveće POJAČANJE! Dragović sve DOGOVORIO sa crveno-belima!

STANOJEVIĆ ZADOVOLJAN NAKON POBEDE: "Najvažnija je igra Bajbeka - biće on još MNOGO BOLJI"

Pitanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu, kada su Ukrajinci postigli oba pogotka. I pored toga, Čukarički je uspeo da popravi utisak i u drugom poluvremenu se predstavio kao bolji rival.

Dvostruki strelac za Dnjepar bio je Dovbik, prvi gol postigao je posle odlične akcije iz kornera u 23, a drugi iz penala u 45. minutu. Belo-crni su bili daleko bolji rival u nastavku, a najzaslužniji što nije bilo promene rezultata bio je golman ukrajinskog tima.

Do kraja boravka u Turskoj, superligaš sa Banovog brda odigraće još dva kontrolna meča. Prvi već sutra (utorak, 15) protiv Rudara iz Pljevalja, dok je generalka zakazana u 28. januara sa ruskim drugoligašem Sočijem.

Povratak ekspedicije Čukaričkog za Beograd je 29. januara, a prvu utakmicu u nastavku Superlige Srbije, belo-crni će odigrati 6. februara u Inđiji (13).

Pogledajte kako izgleda američka odbojkašica Kajla Simons.