25.04.2024.
117.1627
109.3752

POSLE LUKINOG SPEKTAKLA: Anćeloti poslao poruku Joviću, Srbin dobija NOVU šansu?

05.12.2021. 08:57
Karlo Anćeloti, Luka Jović
Karlo Anćeloti, Luka Jović / Izvor: Profimedia
Čeka minute u Ligi šampiona.

Na fantastičan način svoju priliku iskoristio je Luka Jović u San Sebastijanu protiv Sosijedada. Srpski napadač odigrao je ključnu ulogu u trijumfu Madriđana od 2:0, upisao je asistenciju i postigao gol, pa posle meča na njegovu adresu stižu pohvale, između ostalih i od trenera Karla Anćelotija.

KAPITEN, HEROJ I ŽRTVA: Predvodio nas je u Montevideu, darivao poražene, besplatno lečio siromašne, a u smrt i legendu otišao VOLEJOM

SRBIN OSVOJIO TITULU: Malme je ŠAMPION, ludilo u poslednjem kolu švedskog prvenstva!

DOČEKAO JE SVOJIH PET MINUTA: Proradio Luka Jović! Asistencija i gol srpskog reprezentativca (VIDEO)

- Luka Jović je dobar napadač, kao što je i Marijano Dijaz. Želim da mu čestitam, jer nije lako kada ne igrate. Iskoristio je svoju šansu i postigao gol - istakao je Anćeloti.

Pitanje koje se sada postavlja da li će u narednom periodu Jović biti starter u ekipi Reala, počev od utakmice sa Interom u Ligi šampiona, s obzirom da je Karim Benzema povređen i upravo je njega Jović zamenio u 17. minutu utakmice protiv Real Sosijedada.

Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Reuters

Ipak, Anćeloti veruje u brz povratak Francuza, ali poručuje da ga neće biti u poslednjem kolu grupne faze najelitnijeg evropskog takmičenja.

- Mislim da nije ništa ozbiljno, ali neće igrati u Ligi šampiona - potvrdio je Anćeloti.

Sada je na Luki Joviću da na najbolji način iskoristi priliku koja mu se ukazala.

Sve najnovije vesti o fudbalu pročitajte na OVOM linku.