02.06.2018. 15:34
Kadeti FK Crvena zvezda
Kadeti FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com
Utakmica odigrana u SC "Teleoptik".

Posle omladinaca fudbalski Večiti derbi odigrali su i kadeti dva najtrofejnija srpska kluba. Utakmica odigrana na terenu SC "Teleoptik", između Partizana i Crvene zvezda završena je remijem - 3:3. Pošto je ovaj meč direktno odlučivao o tituli, novi prvaci su postali crveno-beli kojima je odgovarao i remi. Presudio je bolji međusobno skor.

OMLADINSKA LIGA SRBIJE: Zvezda PREOKRETOM u Večitom derbiju obezbedila TITULU! (VIDEO)

KAO U BILIJARU: Neviđen POTEZ izveli su igrači Zvezde u Zemunelu! (VIDEO)

Gosti su dva puta vodili i na kraju su uspeli da izvuku remi koji im je i odgovarao. Marko Dedijer je doveo Zvezdu u ranu prednost, a Strahinja Pavlović je samo dva mintua kasnije izjednačio. Zvezdino prvo poluvreme krunisao je sa dva gola Njegoš Kupusović, i Zvezda je u tim trenucima imala visoku prednost, imajući u vidu da joj i remi odgovara. Do odlaska na odmor domaćin je uspeo da smanji rezultat, a u drugom poluvremenu i preuzme inicijativu i da još jedan gol. U 86. minutu strelac je bio Balaž, za konačnih 3:3.

Odmah posle ovog duela na Tviteru se oglasio klub iz Ljutice Bogdana, koji je podsetio na veliki uspeh, pošto su ovu sezonu čak četiri selekcije završile kao prvaci. To su seniori, omladinci, kadeti i pioniri.

PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 3:3 (2:3)

TEREN: "Teleoptik"

SUDIJA: Novak Simović

STRELCI: Pavlović 8, Glišić 33, Balaž 86 - Dedijer 6, Kupusović 10, 24.

PARTIZAN: Kašić, Radmilovac, Ćorković, Momčilović, Balaž, Glišić, Stanojlović, Đorđević, Štulić, Pavlović, Tejić. Rezerve: Bondžić, Đurković, Gajić, Novaković, Arambašić, Đorđević, Jovković.

CRVENA ZVEZDA: Krstović, Milisavljević, Stajić, Adžibaba, Savić, Milikić, Velikić, Stojanović, Kupusović, Jočić, Dedijer. Rezerve: Damnjanović, Pupović, Jankulov, Jovičić, Ajdinović, Puletić, Burmaz.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.