POSLE REPREZENTATIVNIH OBAVEZA: Milojević SAZNAO dve loše VESTI! (FOTO)

Vladan Milojević
Vladan Milojević / Izvor: MN Press
Crveno-beli nastavljaju sa radom.

Završene su obaveze u nacionalnom timu za fudbalere Crvene zvezde. Rasuti po celom svetu, igrači srpskog šampiona dali su veliki doprinos u svojim reprezentacijama.

Milan Rodić odigrao je svih 90 minuta u pobedi Orlova nad Crnom Gorom, dok je u Bukureštu upisao 77 minuta. Drugi član selekcije Srbije Branko Jovičić, proveo je poslednjih 20 minuta na terenu pod Goricom, dok protiv Rumunije nije dobio priliku.

PALO BRIJANJE U SEVILJI: Englezi i Španci odigrali TRILER meč, Crvena Furija na kolenima (VIDEO)

NEVEROVATNO: Ovi golovi PSŽ-a protiv Zvezde su sumnjivi UEFA! (VIDEO)

Filip Stojković
Filip Stojković / Izvor: MN Press

POSLE SALAHA, NOVI PEH ZA KLOPA! Povredio se KLJUČNI napadač, propušta duel sa Zvezdom (FOTO)

Filip Stojković  je skrivio penal nad saigračem Rodićem, u porazu Crne Gore od Srbije, a zatim napustio teren na poluvremenu. Sa druge strane, u Litvaniji je izašao u 87. minutu, razlog je povreda.

Zbog odložene utakmice Gana - Sijera Leone, Ričmond Boaći imao je "slobodan" vikend, dok je Ben Fardu bio u startnoj postavi u porazu od Maroka (0:1).

Australija je deklasirala Kuvajt sa 4:0, ali Miloš Degenek nije ulazio u igru, kao ni Aleksa Terzić koji je bio na spisku mlade reprezentacije Srbije protiv Sokerosa.

Ono što može da zabrine stručni štab Zvezde je da se Džejms Milner oporavio od povrede zadnje lože, pa iako mu je predviđana pauza do kraja oktobra, može na teren već protiv Hadersfilda.

Iskusni vezista povredio se protiv Mančester sitija, ali i ako ga ne budemo gledali u narednom meču Premijer lige, izvesno je da će biti spreman za utakmicu na Enfildu 28. oktobra protiv tima sa Marakane, u trećem kolu Lige šampiona.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.