POSLE VEČITOG DERBIJA: I Inđija rešila da PROGOVORI! Stiglo SAOPŠTENJE iz Srema!

FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Direktno.

Fudbalski klub Inđija izdala je saopštenje za javnost sa jasnim pitanjem: "Kome smeta "mala" Inđija u Superligi i zbog čega neko iz samo sebi znanim razlozima želi da uništi jednu zdravu sportsku atmosferu?"

IVANJIČANI BRILJIRAJU: Najluđa najava prenosa utakmice! Gostuje im Partizan (VIDEO)

STOJKOVIĆ BRUTALNO SPUSTIO MILOJEVIĆA: Golman Partizana DOČEKAO svojih PET minuta

VELIKI PROBLEM ZA JUVENTUS: Povredio se Ronaldo!

U taboru sremskog superligaša ističu da klub sa novim rukovodstvom predstavlja nešto novo i svetlo u srpskom fudbalu, ali da to mnogima smeta, kao i da Inđija nikada neće biti deo nečasnih radnji.

Inđija
Inđija / Izvor: MN Press

- Zbog čega je FK Inđija kao klub koji igra najlepši fudbal u Srbiji kažnjen sa šest dosuđenih jedanaesteraca protiv naše ekipe, pitamo zašto smo "najgrublji" klub u Superligi po broju pokazanih žutih kartona, ako javnost dobro zna način i stil igre FK Inđija. Zašto i kome smetamo, i zašto se protiv našeg kluba vodi neviđena hajka?

Sa druge strane, našim fudbalerima je "zabranjeno" da ulaze u duele jer svaku kontakt igru igru sudije okarakterišu kao prekršaj naših igrača. A o suđenju u Inđiji najbolje svedoči reakcija inđijske mirne publike koja je sudijsku trojku sa poslednje utakmice ispratila neviđenim zvižducima i povicima - piše u saopštenju Inđije.

Od šest penala protiv zeleno-belih, tri su dosuđena u poslednja dva kola. Dva puta je Igor Stojilković pokazao na "belu tačku" u duelu sa Crvenom zvezdom na stadionu "Rajko Mitić" (1:2), dok je poslednji sviran prethodne subote u Inđiji protiv Radničkog iz Niša (0:1). Trijumf gostima doneo je Nermin Haskić, a publika na Gradskom stadionu je sudijskoj trojci na čelu sa arbitrom Novicom Anđelovskim uputila salvu zvižduka.

Pogledajte kako izgleda nemačka teniserka Karina Vithof.