7°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

LUDILO: U Realu su ZBOG NEVEROVATNE STVARI okrivili Ronaldovu devojku za poraz od Barse (GALERIJA)

24.04.2017. 17:20
RonaldoUmtiti
RonaldoUmtiti / Izvor: Reuters
Španski mediji bruje.

Barselona je u 174. El Klasiku kao gost pobedila Real 3:2 i tako sačuvala šanse da odbrani titulu prvaka Španije. Kristijano Ronaldo je, uz sudiju Alehandra Hernandeza najveći krivac za poraz Reala. Arbitar zbog nedosuđenog očiglednog penala za Real u 1. minutu, baš posle prekršaja nad Portugalcem, a Ronaldo zbog neiskorišćene stoodstotne šanse kod rezultata 1:1, sredinom drugog poluvremena.

MILENKOVIĆ ZA SD: Pričao je o Zvezdi i o KUPU, ali i o tome ko je glavni za šalu u Partizanu (FOTO)

DRUŠTVENE MREŽE GORE: NAJVRELIJA navijačica Partizana SKROZ GOLA! (HOT VIDEO)

Čelnici kluba su međutim otišli korak dalje, za poraz su okrivili devojku Kristijana Ronalda, Heorhinu Rodrigez, i to iz bizarnog razloga. Heorhina je preuzela na sebe organizaciju slavlja koje je trebalo da usledi posle planirane pobede Reala, a desio se poraz, i to najbolniji moguć, golom Lea Mesija u nadoknadi meča. U klubu smatraju da je Heorhina unapred planiranom žurkom izmalerisala Real pošto je sve isplanirala unapred, i "prvo rekla hop pa tek onda skočila" ili je "spremila ražanj iako je zec u šumi". Očekuje se reakcija Kristijana Ronalda koji je, kako kažu španski mediji, do ušiju zaljubljen u atraktivnu lepoticu.

TERZIĆ OTVORENO: Sve mi ovo liči na ono "Držite lopova" (FOTO)

U galeriji pogledajte kako izgleda zanosna Heorhina koja je zavela jednog od najboljih fudbalera današnjice.

ŠTA ĆE REĆI BUGARIN? Bivša žena Božinova fotkama GOLIH GRUDI zapalila internet (GALERIJA)