PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Videoton odigrao dramatičan meč, Srbin strelac u DUBOKOJ nadoknadi (FOTO)

12.08.2017. 22:29
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: MN Press
Marađi u četvrtak gostuju Partizanu.

Videoton je golom Danka Lazovića u šestom minutu nadoknade sa penala pobedio kod kuće Debrecin 1:0 i tako sačuvao prvo mesto na tabeli mađarskog šampionata pred gostovanje Partizanu u četvrtak, u prvom meču plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Izabranici Marka Nikolića dugo nisu nalazili put do mreže Debrecina, ali su uspeli da stignu do željenog gola, pa sad dele prvo mesto sa Honvedom, koji takođe ima 11 bodova posle pet odigranih kola.

ZEMLJA KOŠARKE: Juniorke deklasirale BRANITELJKE titule i stigle u finale EP (FOTO)

GROBARI OČIMA NE VERUJU: Đukić ŠOKIRAO navijače Partizana izborom GOLMANA za meč protiv Voše (FOTO)

Danko Lazović
Danko Lazović / Izvor: MN Press

NEMCI HOĆE BOAĆIJA: Evo šta o ponudama BUNDESLIGAŠA kaže njegov menadžer

Danko Lazović je u šestom minutu nadoknade bio veoma smiren i hladnokrvan i pogodio je sa penala za važnu pobedu Videotona, pre svega na polju samopouzdanja. Lazović je, kao i drugi bivši napadač Partizana, Marko Šćepović, odigrao ceo meč za Videoton.

STIŽE U PONEDELJAK: Stojković pomogao čelnicima Partizana da ga angažuju (FOTO)