DOSETILI SE: SRBI na ovu PREVARU uzimaju na HILJADE EVRA! Lanci prevare!

LEPTIRIĆI, LEPTIRIĆI: Kijina objava ODUŠEVILA sve, prelepo! (FOTO)

Poslednje reči dečaka koji se utopio u Jakovu: Drugari hteli kući, a ono što im je rekao pamtiće do kraja života

Vesić na obeležavanju 100-godšnjice stradanja Romanovih: Beograd ima obavezu prema caru Nikolaju (FOTO)

• Read more Donald Tramp Svet

Tramp ne zna šta priča: Sada priznaje rusko mešanje u američke izbore

• Read more Avionska nesreća na Kubi Svet

Za SMRT 112 putnika krivi PILOTI? Novi rezultati istrage avionske nesreće na Kubi (VIDEO)

• Read more Jeri Mina Vesti

BORIO SE KAO LAV U RUSIJI: Uprkos dobrim igrama na Mondijalu, Barselona prodaje MINU! (FOTO)

Marko Nikolić

PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Videoton odigrao dramatičan meč, Srbin strelac u DUBOKOJ nadoknadi (FOTO)

Marađi u četvrtak gostuju Partizanu.

Videoton je golom Danka Lazovića u šestom minutu nadoknade sa penala pobedio kod kuće Debrecin 1:0 i tako sačuvao prvo mesto na tabeli mađarskog šampionata pred gostovanje Partizanu u četvrtak, u prvom meču plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Izabranici Marka Nikolića dugo nisu nalazili put do mreže Debrecina, ali su uspeli da stignu do željenog gola, pa sad dele prvo mesto sa Honvedom, koji takođe ima 11 bodova posle pet odigranih kola.

ZEMLJA KOŠARKE: Juniorke deklasirale BRANITELJKE titule i stigle u finale EP (FOTO)

GROBARI OČIMA NE VERUJU: Đukić ŠOKIRAO navijače Partizana izborom GOLMANA za meč protiv Voše (FOTO)

Danko Lazović

NEMCI HOĆE BOAĆIJA: Evo šta o ponudama BUNDESLIGAŠA kaže njegov menadžer

Danko Lazović je u šestom minutu nadoknade bio veoma smiren i hladnokrvan i pogodio je sa penala za važnu pobedu Videotona, pre svega na polju samopouzdanja. Lazović je, kao i drugi bivši napadač Partizana, Marko Šćepović, odigrao ceo meč za Videoton.

STIŽE U PONEDELJAK: Stojković pomogao čelnicima Partizana da ga angažuju (FOTO)