scattered clouds
18.04.2024.
117.14
110.2702

ZVEZDAŠI, PARTIZANOVCI, PAŽNJA: Igrali su i Totenhem i Junajted, a koliko su samo penala promašili Đavoli (FOTO)

27.10.2019. 19:25
FK Mančester junajted
FK Mančester junajted / Izvor: Reuters
Igrani mečevi 10. kola Premijer lige.

Fudbaleri Totenhema i Mančester junajteda odigrali su utakmice 10. kola Premijer lige. Dueli dva tima su zanimljiva za navijače u Srbiji jer su Pevci i Đavoli protivnici Crvene zvezde i Partizana u Ligi šampiona, odnosno Ligi Evrope. Tako je Totenhem izgubio od Liverpula sa 2:1, dok je Junajted kao gost savladao Norič sa 3:1

MILOŠEVIĆ POSLE ČETVORKE: Ko još daje osam golova?!

PETROVIĆ: Ni Totenhemu ni Bajernu neće biti lako na Marakani (FOTO)

PREMIJER LIGA: Ko bi drugi za Palas, nego Luka? (FOTO)

Junajted je u četvrtak pobedio Partizan u Humskoj (1:0), a večeras je slavio uprkos činjenici da su promašena dva penala. Neuspešni su bili Markus Rašford (28.) i Antoni Marsijal koji je sa bele tačke bio precizan u Humskoj. Zanimljivo je da je u četvrtak pogodio u 43. minutu, a danas promašio baš u tom minutu. U strelce se upisao Skot Mektominej u 21. minutu, kao i pominjani Rašford u 30. i Marsijal u 73. minutu. Poraz je ublažio Onel Hernandez u 89. minutu.

Reprezentativac Srbije Nemanja Matić nije bio ni u protokolu Junajteda.

U drugom meču bilo je mnogo neizvesnije. Poveli su Pevci (slavili protiv Zvezde sa 5:0) već u 1. minutu, a strelac je bio Hari Kejn. Na poluvremenu su vodili gosti sa 1:0, a onda je usledio preokret. U 52. minutu pogodio je kapiten Džordan Henderson, a konačan rezultat je postavio Mohamed Salah u 75. minutu sa bele tačke.

Redsi Jirgena Klopa su ovim trijumfom potvrdili prvo mesto. Sada beže Mančester sitiju, šest bodova. Pogledajte i kako izgleda tabela posle ovih utakmica.

Pogledajte kako izgleda bivša kečerka Ej Džej.