PREMIJER LIGA: Arsenal i Njukasl efikasni, Everton produžio krizu Lisica (FOTO)

01.07.2020. 21:36
FK Arsenal
FK Arsenal / Izvor: Profimedia
Odigrani mečevi 32. kola.

Veeras su odigrana tri meča 32. kola Preijer lige, a najubedljiviju pobedu ostvario je Arsenal koji je 4:0 savladao već prežaljeni Norič koji je već viđen putnik u niži rang. Čeitir gola je pstigao i Njukasl u pobedi potiv Bornmuta, dok je Everton uspeo a savlada Lester.

Kompanija Meridian pritekla u pomoć Infektivnoj klinici u Beogradu

UEFA OTKRILA: Evo KADA počinje Liga šampiona!

HAOS U BARSI: Evo kako je trener ponizio Grizmana, NEČUVENO!

Tobdžie nisu imale problema protiv Noriča na ''Emiratima'', a blistao je Pjer-Emerik Obamejang koji je postigao dva gola. Prvo je u 33. minutu doveo Arsenal u vođstvo, a četiri minuta kasnije asistirao Džaki koji je duplirao prednost do velikog odmora. Ni u drugih 45 minuta nije bilo promene stanja na terenu. Arsenal je nastavio sa dobrom igrom, a Obamejang je ponovo bio strelac u 66. minutu, da bi 15 minuta kasnije Soareš postavio konalan rezultat.

Bornmut je u tek nešto boljoj pozciji od Noriča, ali protiv Nuukasla nisu imali šta da traže danas. Gejl u 5. i Longstaf u 30. minutu doneli su gostima prednost na poluvremenu, da bi Almiron u 57. i Lazaro u 77. postigli još dva gola i doneli Svrakama velikih 4:0. Gosling je u 94. minutu samo spasio čast Bornmuta.

Lester nema još uvek pobedu od nastavka Premijer lige, a danas su Lisice doživele i prvi poraz od Evrtona na Gudisonu sa 2:1. Karamele su sve rešile u prvih 20 minuta meč. Rišarlison je u 10. minutu doveo Everton u vosđtvo, da bi prednost duplirao Sigurdson iz penala. Lester je tek u drugom poluvremenu zaigrao bolje, a Ihenačo je u 51. minutu smanjio na 2:1, ali je to bilo sve od Lisica na ovom meču.

Pogledajte kako izgleda Polina Grecki, ćerka hokejaške legende Vejna Greckog.

EUFORIJA NA APENINIMA: Najbogatiji čovek na svetu KUPUJE Milan i pravi NOVI stadion!

LIVERPUL OSTAO PRAZNIH ŠAKA: Mladi napadač ODBIO šampiona!

MOŽE DA BIRA: Vezista slobodan u izboru nove sredine!