PREMIJER LIGA: Čelsijev BLICKRIG, Vila RAZBILA Sautempton

05.03.2022. 18:30
FK Čelsi
FK Čelsi / Izvor: Reuters
Sveci prekinuli seriju.

Fudbaleri Čelsija slavili su na gostovanju Barnliju (4:0), dok je Aston Vila bila bolja na svom terenu od Sautemptona istim rezultatom u mečevima 28. kola.

HAOS U CRNOJ GORI! Divljanje navijača, golman pogođen U GLAVU, letele baklje i stolice (VIDEO)

ISTRAGA U AUSTRIJI: Zbog namestanja utakmica suspendovano devet igraca

ENGLEZI POLUDELI ZA MITROM: Evo šta se prodaje sa likom srpskog golgetera (FOTO)

Izabranici Tomasa Tuhela bez mnogo muka su izašli na kraj sa timom Šona Dajša. Plavci nisu uspeli u prvih 45 minta da materijalizuju svoju terensku inicijativu, ali su u nastavku sve naplatili. Prvo je oporavljeni Ris Džejms pogodio za 0:1 u 47. minutu.

Posle samo pet minuta Čelsi je duplirao prednost. Centaršut Pulišića je iskoristio Haverc i glavom matirao Poupa.

Aktuelni šampioni sveta nisu tu stali, pa su do kraja meča još jednom Haverc i Pulišić pogađali mrežu domaćina

Fudbaleri Sautemptona prekinuli su svoju seriju odličnih rezultata na gostovanju u Birmingemu, protiv Aston Vile. Tim Stivena Džerarda je bio ubedljiv, a strelci su bili Votkins, Luiz, Kutinjo i Ings.

Od ostalih mečeva, do pobeda su stigli Brentford, Kristal Palas i Njukasl.