PREMIJER LIGA: Lampardov Čelsi KONAČNO pobedio (FOTO)

24.08.2019. 15:41
FK Čelsi
FK Čelsi / Izvor: Reuters
U sledećem kolu protiv Šefild junajteda.

Fudbaleri Čelsija su konačno osetili slast pobede u novoj sezoni Premijer lige. Plavce je posle odlaska Mauricija Sarija preuzeo Frenk Lampard i posle remija i poraza konačno su slavili. U meču 3. kola na gostovanju Noriču su slavili sa 3:2 (2:2)

DAN D ZA ljubitelje FUDBALA, evo zašto svi željno iščekuju SUBOTU 24. AVGUST

U REKORDNOM ROKU: Karte za Jang Bojs PLANULE, Švajcarce čeka PAKAO na Marakani (FOTO)

BIĆE TO PAKLEN TANDEM: Radomir Antić OTKRIO sve o Nathu i RASPALIO maštu Grobara

Poveli su gosti iz Londona, pogotkom Tamija Abrahama u 3. minutu, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Tod Kantvel. Novu prednost Čelsiju doneo je Mejson Maunt u 17. minutu, da bi Temo Puki ponovo pogodio za Kanarince, u 30. minutu. Na odmor se otišlo sa nerešenim rezultatom, a onda je Abraham doneo tri boda svom timu. Konačan rezultat postavljen je u 68. minutu.

U sledećem kolu, Čelsi će ugostiti Šefild junajted. Norič će putovati u London na megdan Vest Hemu.