PREMIJER LIGA: Milivojević ponovo ZATRESAO mrežu, Kristal Palas DEKLASIRAO Lester (FOTO)

23.02.2019. 20:38
Luka Milivojević
Luka Milivojević / Izvor: Reuters
Novi gol.

Fudbaleri Kristal Palasa su savladali Lester u gostima u 27. kolu Premijer lige rezultatom 4:1, a strelac za ekipu iz Londona je bio i srpski vezista Luka Milivojević.

POSLE MEČA U SURDULICI: Milojević zadovoljan pobedom, ali je imao šta da kaže o jednoj stvari (FOTO)

NEIZVESNO DO SAMOG KRAJA: Odigran je rukometni VEČITI DERBI, viđena je velika DRAMA i GOL u samom finišu (FOTO)

Srpskom fudbaleru, koji je i kapiten londonskih Orlova, to je bio osmi pogodak u sezoni, a ukupno 20. u karijeri za Kristal Palas.

Kristal Palas je u 40. minutu došao u vođstvo preko Mišija Batšuajia, kojem je to bio prvi gol za Orlove od dolaska na pozajmicu iz Čelsija u januaru, da bi u nastavku Palas golovima Milivojevića, i Zahe potpuno razbio Lisice.