PREMIJER LIGA: Siti rutinski, ogromno iznenađenje u Londonu (VIDEO)

25.08.2019. 19:35
Kun Aguero
Kun Aguero / Izvor: Reuters
Kompletirano treće kolo.

U nedelju su odigrane tri utakmice Premijer lige Engleske kojima je kompletirano treće kolo ovosezonskog šampionata. Pobede su ostvarili Mančester siti i Njukasl na gostovanjima Bornmutu i Totenhemu, a bez pobednika je završen meč između Vulverhemptona i Barnlija.

BOBI POSLE TRIJUMFA NAD NOVIM ZELANDOM OTKRIO: Razmišljamo samo o jednoj stvari

POSLE NOVE POBEDE: Đorđević otkrio zašto je koristio samo osam igrača i šta Orlovi moraju BOLJE

SPUSTIO MU ROLETNU: Pogledajte FANTASTIČNU blokadu Jovića nad Dilejnijem (VIDEO)

U prvom meču dana Mančester siti je slavio protiv Bornmuta sa 3:1. Građane je u vođstvo doveo Kun Aguero na isteku četvrt časa igre, a u 43. minutu je prednost udvosručio Rahim Sterling. Međutim, nadu domaćem timu je u nadoknadi prvog poluvremena vratio Hari Vilson, ali to nije bilo dovoljno jer je Aguero svojim drugim golom u 64. minutu postavio konačan rezultat. Golove sa te utakmice pogledajte OVDE.

Iznenađenje dana se desilo u Londonu gde je Totenhem poražen od Njukasla rezultatom 1:0. Jedini strelac na meču bio je Džoelinton u 27. minutu utakmice.

U neku ruku je čast domaćinima uspeo da spase samo Vulverhempton koji je došao do boda protiv Barnlija iz penala u 95. minutu. Najpre je goste u vođstvo doveo Ešli Barns u 13. minutu, ali je konačan rezultat postavio Raul Himenez u dubokoj nadoknadi utakmice.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.