PRIJATELJSKI MEČ U KATARU: Bora Milutinović i Ćavi gledali pobedu Orlića

17.12.2017. 19:35
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS
Izabranici Gorana Đorovića na sjajan način završili godinu.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije na lep način je stavila  tačku na fantastične rezultate u ovoj godini pod vođstvom Gorana Đorovića. Orlići su u prijateljskom meču u Dohi savladala selekciju Katara (2:1).

HRVATI PIŠU: Horor na derbiju organizovao menadžer (FOTO)

NIKO SE OVOME NIJE NADAO: Partizan oborio Zvezdin rekord

Ovaj duel podmlađena selekcija do 21 godine počela je sjajno. Igrao se 17.minut kada je Srbija došli u vođstvo posle dobre akcije i završnice Zlatanovića. Domaćin je izjednačio pred sam kraj prvog dela igre kada je lopta udarila Vučića i promenila pravac.

Na odluku se čekalo do 81. minuta, a sav posao je praktično završio omladinac Strahinja Jovanović, koji je fantastično prošao po boku, nanizao trojicu domaćih igrača, a onda odigrao povratnu loptu do Denića kome je ostalo samo ubaci loptu u mrežu.

Meču u Dohi su prisustvovali predsednik Fudbalskog saveza Srbije Slaviša Kokeza i sportski direktor Goran Bunjevčević, a posle meča u svlačionicu Orlića ušli su da čestitaju Đorovićevim izabranicima i trenerska i igračka legenda, Bora Milutinović i Španac Ćavi Ernandez, koji igra za katarski Al Sad.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.