PROKLETI HAG: Vazura OTKRIO koliko je Partizan KOŠTALA eliminacija od Alkmara

Srbija Danas/Kurir
Miloš Vazura
Miloš Vazura / Izvor: MN Press
Crno-beli "prokockali" dva gola viška u samoj završnici.

Miloš Vazura, direktor Partizana, u razgovoru za "Kurir" rekao je da je klub iz Humske izgubio pet miliona evra ispadanjem u grupi iz Lige Evrope. Crno-beli su u završnici utakmice protiv AZ Alkmara ispustili dva gola viška sa igračem više, pa su remijem od 2:2 izgubili i teoretske šanse za prolaz u nokaut fazu takmičenja.

Vazura ističe da je "ponosan na tim" bez obzira na eliminaciju, a klub namerava da se okrene budućim izazovima.

NIKAD DIREKTNIJI: Maljković PREDVIĐA šta čeka osvajača ABA lige!

VELIKA TUGA: Preminuo mladi fudbaler OFK Beograda (FOTO)

OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV: Mitrović MELJE Svonsi! Prvi strelac Orlova stigao do 15. gola u sezoni!

Izgubili smo pet miliona evra jer nas neće biti u prolećnoj fazi Lige Evrope - jasan je Vazura.

- Ipak, daleko od toga da smo nezadovoljni. Odigrali smo nekoliko vrhunskih utakmica, protiv Malatije, Moldea, Mančestera, Astane, obe sa AZ, u kojima se jedna od najboljih holandskih ekipa uopšte nije pitala.

Podsetimo, Partizan je u Hagu vodio sa 2:0 od 27. minuta, golovima Asana i Sume, ali je rezervista Drujifi u 88. i 92. minutu anulirao prednost crno-belih. Srpski predstavnik za dve nedelje dočekuje Astanu u poslednjoj rundi Lige Evrope, dok Holanđani gostuju Mančester Junajtedu u utakmicama bez rezultatskog značaja.

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga reprezentativca Srbije Antonija

SRBIJO, RADUJ SE: Tijana Bogdanović je ŠAMPIONKA Evrope!

VIŠE NEMA DILEME: Slovenac je Realov još ČETIRI godine (FOTO)

BAŠ ME BRIGA, GOTOVO JE SA TIM! Jokiću postavili BOLNO pitanje, odgovor Srbina ŠOKIRAO je sve!

BERTOMEU PORUČIO: ABA liga nije PRIORITET, zanimaju nas klubovi iz Nemačke, Francuske i Engleske

KAKAV PROPUST: ATP Tur se zbog Federera propisno OGREŠIO o Novaka!