19.04.2024.
117.1484
109.6792

PRŠTALO NA SVE STRANE: Fiorentina slavila u goleadi u Veroni, Srbin postavio konačan rezultat (VIDEO)

27.01.2019. 15:25
FK Fiorentina
FK Fiorentina / Izvor: Profimedia
Viđeno čak sedam golova, dva penala i crveni karton.

Fudbaleri Fiorentine slavili su na gostovanju Kjevu u Veroni rezultatom 4:3, a konačan rezultat je postavio u 89. minutu bivši reprezentativac Srbije Filip Đorđević koji je uspeo da ublaži poraz svoje ekipe.

ONE MAN SHOW, URAGAN, MOĆNO! Svetski mediji IMPRESIONIRANI Noletovom pobedom u Melburnu (FOTO)

NOLE SRBINE: Pogledajte ŠTA je Novak URADIO čim je kročio u Rod Lejver arenu (FOTO)

Viola je odlično otvorila meč i povela je sa 2:0 golovima Murijela i Benasija, a do poluvremena je Kjevo golom Stepinskog smanjio prednost rivala. Na isteku časa igre je Benasi rukom odbranio siguran gol i sudija Ćifi mu je dodelio crveni karton uz penal za Leteće magarce koji je iskoristio Pelisijer.

Ipak, Kijeza je u 79. minutu doneo prednost gostima koji su imali igrača manje, a glavni arbitar je novi jedanaesterac za domaći tim svirao u 85. minutu. Međutim, ovog puta Pelisijerov udarac je zaustavio golman Lafont, a već u sledećem napadu gostiju je bilo 4:2 zahvaljujući novom golu Kijeze.

Konačan rezultat je postavio srpski centarfor Filip Đorđević tri minuta kasnije, svojim prvim golom u dresu Kjeva.

U ekipi Kjeva je od prvog minuta na terenu bio Nenad Tomović, ali je igru napustio već u 30. minutu zbog povrede, dok je Đorđević sa klupe za rezervne igrače ušao u 78. minutu. Fiorentina je meč odigrala bez Nikole Milenkovića koji uopšte nije bio u protokolu.

Pogledajte kako izgleda brazilska odbojkašica Taisa.