PRVO KOLO SUPERLIGE: Crvena zvezda - Radnički Niš 3:0 (KRAJ)

23.07.2017. 20:21
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Utakmica se igra na stadionu Rajko Mitić.

Crvena zvezda u prvom kolu Superlige Srbije dočekuje radnički iz Niša. Tok meča možete pratiti na portalu Srbija Danas. Utakmica je počela minutom ćutanja za Predraga Cuneta Gojkovića (pročitajte OVDE), legendarnog srpskog pevača i velikog navijača Crvene zvezde. Na stadionu Rajko Mitić je oko pet hiljada ljudi.

STIGAO IZ JEDNE OD PET NAJJAČIH EVROPSKIH LIGA: Olimpijakos doveo Hrvata pred meč u Beogradu (FOTO)

ISTINA SE KRILA DANIMA: Velika tuča Grobara i navijača HRVATSKOG kluba! (FOTO)

CRVENA ZVEZDA: Kahriman, Stojković, Frimpong, Savić, Anđelković, Donald, Jovičić, Kanga, Srnić, Adžić, Pešić.
RADNIČKI NIŠ: Brać, Petrović, Stanković, Aksentijević, Simeunović, Arsić, Noma, Tomić, Golubović, Stojanović, Mrkić.

Bivši trener Zvezde pozvao na BOJKOT Juventusovog stadiona (FOTO)

protokol
protokol / Izvor: Srbija Danas

LJUBIMAC DELIJA POBESNEO: Bivši kapiten Zvezde suprostavio se Holanđaninu! (FOTO)

KRAJ UTAKMICE

87. minut - GOOOOL - Ako je Slavoljub Srnić strelac, gol je regularan, ako je Ričmond Boaći dodirnuo loptu (ne vidi se jasno), gol je postignut iz ofsajda.

82. minut - velika greška za Frimponga, a posle nje pravi prekršaj na 17 metara od gola. lazar Arsić iz slobodnog udarca šutira visoko iznad gola.

73. minut - Milijaš iz slobodnog udarca sa 30 metara visoko iznad gola.

59. minut - dvostruka izmena u Crvenoj zvezdi, umesto Pešića i Adžića ušli su Boaći i Milijaš.

50. minut - GOOOOOL - 2:0 - Slavoljub Srnić je postigao gol posle katastrofalne greške odbrane gostiju.

47. minut - prečka! Gelor Kanga drugi put pogađa okvir gola, posle stative pogađa i prečku, iskosa iz slobodnog udarca.

Nema promena u sastavima obe ekipe.

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40. minut - GOOOOOOOL - Aleksandar Pešić se iskupio za dva velika promašaja i iz neposredne blizine poslao loptu u mrežu Nišlija. Asistent je bio mlađani Luka Adžić.

39. minut - Velika šansa za Zvezdu, ali Gelor Kanga sa oko sedam metara pogađa stativu.

29. minut - Novi zicer za Aleksandra Pešića koji posle sjajnog dodavanja Filipa Stojkovića prebacuje prečku sa samo pet metara.

23. minut - pauza za osveženje na paklenih 35 stepeni u Beogradu.

5. minut - Lazar Arsić odlično šutira iz slobodnog udarca, ali golman Zvezde Damir Kahriman odlično brani i prebacuje loptu preko prečke u korner.

3. minut - Aleksandar Pešić promašuje zicer, izašao je jedan na jedan sa golmanom gostiju, ali je šutirao visoko iznad gola.

TOK UTAKMICE

FOTKA OD MILION DOLARA: Ljubimac Delija u društvu velikog idola severa, društvene mreže se usijale!