RAFALNA PALJBA: Dejan Joveljić nastavlja da rešeta mreže

13.12.2020. 18:48
Dejan Joveljić
Dejan Joveljić / Izvor: MN Press
U seriji...

Srpski fudbaler Dejan Joveljić bio je strelac gola u pobedi Volfsbergera, koji je savladao Austriju iz Beča sa 3:2.

DEVETKA - PRAVA DEVETKA: Pogledajte Falćinelijev gol protiv Bačke - instinkt klasičnog špica (VIDEO)

NASAMARIO ČITAVU MOSKOVSKU EKIPU: Vidite majstorsku asistenciju Branka Jovičića protiv CSKA (VIDEO)

SVE MINA DO MINE: Kompletiran spisak ekipa koje Zvezda može da izvuče u 1/16 finala LE

Pozajmljeni igrač Ajntrahta je uspeo da pogodi u 17. minutu, bio je to izjednačujući gol za Volfsberger pošto je Turgeman već na samom startu utakmice postigao gol za Austriju iz Beča.

U nastavku Perec je doveo domaće u prednost, da bi u 71. minutu Monšhajn izjednačio iz penala.

Pobedu domaćima donosi Lindl iz kaznenog udarca u 3. minutu nadoknade.

Joveljić je igrao sve do 79. minuta, a Nemanja Rnić je ušao u drugom poluvremenu na samom početku.