RAPSODIJA GOLOVA U LUČANIMA: Slađi bod ide u Milanovac

20.03.2022. 18:10
FK Metalac
FK Metalac / Izvor: MN Press
Sjajan meč.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Metalca remizirali su (3:3) u utakmici 28. kola Superlige.

BODOVI NADE ZA PAZARCE: Preokret u Subotici

"ZVEZDA VRŠI NENORMALAN PRITISAK" Stanojević više neće da ćuti, osuo SILOVITU PALJBU: "Trebalo bi da imamo 4 boda prednosti"

STOJIĆ "NEĆE" DA STAVLJA "SO NA RANU" GROBARIMA: Zvezdan Terzić radi perfektno

Do prednosti su prvi stigli gosti, u 19. minutu je strelac bio Bačkulja.

U 28. minutu nakon prekida odlično je skočio Bojović, Tumbasević je bio na pravom mestu i pogodio za 1:1.

Do kraja prvog poluvremena su domaćin potpuno preokrenuli rezultat i to preko mladog Gordića u 36. minutu.

U nastavku još uzbuđenja, Mladost dolazi od trećeg pogotka u 58. minutu, ipak posle intervencije VAR sobe gol je poništen zbog ofsajda.

U 76. minutu novo izjednačenje, lopta dolazi do Stojanovića koji fantastičnim udarcem pogađa gornji levi ugao za 2:2.

Nadoknada vremena donela je pravu dramu, u 92. minutu potpuno oduševljenje na Gradskom stadionu u Lučanima. Gordić je pogodio gornji levi ugao gola gostiju.

Ipak to nije bilo sve.

Igrao se 5. minut nadoknade, Krajišnik je poslao loptu u kazneni prostor iz slobodnog udarca, Milićević je bio najspretniji, pogodio je glavom za konačnih 3:3.