RASPUCAO SE NAPADAČ: Goleada Partizana pred Podgoricu, ali ne i pobeda (FOTO)

15.07.2017. 17:07
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Veoma zanimljiva utakmica.

Partizan je protiv Teleoptika odigrao spektakularan prijateljski meč pun preokreta koji je okončan rezultatom 4:4. Trener Partizana Miroslav Đukić je dao šansu igračima koji nisu igrali protiv Budućnosti, a šansu je dobio i Alan Da Silva Souza, Leonardov brat, ali je i on, i pored postignutog gola, kao i svi ostali na terenu, ostao u senci mladog napadača Đorđa Jovanovića, strelca čak tri pogotka.

RASTANAK SVE BLIŽI: Partizan je za NJEGA dobio ponude iz dve JAKE lige (FOTO)

NIJE SAMO BORJAN: Zvezda dovodi još jedno veliko pojačanje! (FOTO)

Djordje Jovanović
Djordje Jovanović / Izvor: MN Press

BLEKI PREDSTAVLJEN U FIRENCI: Grobari su mu na oproštaju poslali jaku poruku! (FOTO)

Poveli su crno-beli golom Jovanovića u 5. minutu, ali je Dušan Vlahović, koji je danas zajedno sa Vladimirom Đilasom pojačao Teleoptik, golovima u 14. i 20. minutu preokrenuo rezultat. U 32. minutu Đurić je povećao na 3:1 za “optičare”, da bi u nastavku ponovo na scenu stupio Đorđe Jovanović. Golovima u 50. i 67. minutu iz penala, mladi centarfor je doneo izjednačenje Partizanu, a tri minuta kasnije Alan Da Silva Souza, Leonardov brat, doveo je crno-bele u vođstvo. Čim se krenulo sa centra, Đilas je savladao Jovičića i postavio konačnih 4:4.

OGLASIO SE I UROŠ: Najbolji strelac crno-belih ima VAŽNU poruku za Grobare! (FOTO)

PARTIZAN: Nemanja Stevanović (od 46. Jovičić), Radin, Marković, Miletić, Šehović, Jevtović, Marjanović, Đuričković, Pantić, Alan Da Silva Souza, Jovanović.

TELEOPTIK: Popović, Cucin, Čubrilo (od 18. Islamović), F. Čermelj, Vranjanin, Begović, Đurić, Đilas, Vlahović, Nišić, Birmančević. Igrali su od 46: Trnić, Vlalukin, Islamović, Šiškov, Krstić, Ilić, Vujanić, L. Čermelj, Jovanović, Đilas i Vlahović.

NEOČEKIVANA POMOĆ CRNO-BELIMA: Olimpijakos na Partizan ide bez KLJUČNOG igrača (FOTO)