19.04.2024.
117.1484
109.6792

KAZANOVA SRUŠIO KRALJA: Real ISPAO u Kupu od trećeligaša! Zidanu se ozbiljno drma klupa

21.01.2021. 08:28
FK Real Madrid
FK Real Madrid / Izvor: Reuters
Neverovatno.

Španski trećeligaš Alkojano bio je bolji od madridskog Reala posle produžetaka u šesnaestini finala Kupa kralja rezultatom 2:1. Kakav je to neuspeh Madriđana pokazuje činjenica da je budžet tima koji igra u Segundi B negde oko 700 hiljada evra, što je skoro hiljadu puta manje nego što se troši iz kase Reala,

PIRLOV PRVENAC: Juventus osvojio Superkup Italije, Ronaldo najbolji strelac u istoriji fudbala (VIDEO)

PREUZELI TRON: Moćni Siti savladao Vilu u završnici i pretekao SVE RIVALE za titulu

ZVEZDA NE ODUSTAJE OD TOP POJAČANJA: Stanković ga želi svim silama, nova ponuda je na stolu (FOTO)

Katastrofa za izabranike Zinedina Zidana nije mogao da se nasluti sve do 80. minuta i izjednačujućeg gola Hozea Solbesa. On je tada neutralisao pogodak Edera Militaa iz 45. minuta. Tačku na poraz je stavio Huanan Kazanova u 115. minutu.

Na udaru su, pre svega, trener Zinedin Zidan koji je pod paljbom kritika već bio zbog puštanja Luke Jovića u Ajntraht, a sada već ozbiljno počinje da se sumnja da Francuz nije podoban da obavlja posao do kraja sezone.