8°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

REMI U MADRIDSKOM DERBIJU: Real poveo golom Ronalda, Grizman obradovao Jorgandžije

08.04.2018. 19:02
Antonio Grizman, Mateo Kovačić
Antonio Grizman, Mateo Kovačić / Izvor: Reuters
Bez pobednika na „Santjagu Bernabeu“.

Fudbaleri Reala i Atletika remizirali su u madridskom derbiju 1:1 (0:0), koji je odigran u okviru 31. kola španskog prvenstva.

Kolarov posle BOLNOG poraza i uoči 2 VAŽNA meča zna šta je potrebno Romi (FOTO)

OBEZBEDIO JE POBEDU TORINU: Oglasio se Ljajić posle gola, navijači DOBRO pročitajte

Prvi gol je viđen u drugom poluvremenu, Geret Bejl je centrirao sa levog boka, a Ronaldo uhvatio volej i pogodio suprotan ugao nemoćnog Jana Oblaka. Ipak, prednost Reala trajala je samo nekoliko minuta, a onda se Antonio Grizman našao na pravom mestu, pokupio je odbijenu loptu i pogodio prazan gol za 1:1.

Jorgandžije sada imaju 68 bodova na drugom mestu, Kraljevi su korak iza sa 64 boda, međutim, Valensija ima priliku da prestigne ekipu Zinedina Zidana ukoliko večeras savlada Espanjol.

Real je bio bolji rival u današnjem derbiju na stadionu "Santjago Bernabeu" iako Zidan nije na teren poslao najjači sastav, čuvajući snage za revanš četvrtfinala Lige šampiona sa Juventusom sledeće nedelje.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.