REPREZENTATIVCI SE RAZIGRALI: Pogledajte asistenciju Ristića! Bolji od Mitrovićevog Strazbura posle drame (VIDEO)

22.11.2020. 19:08
Mihailo Ristić
Mihailo Ristić / Izvor: Foto: Sporttube printscreen/MN Press
Goleada na obe strane.

Pravi vatromet smo gledali u Monpeljeu gde je domaćin sa 4:3 pobedio Strazbur. Bio je to dvoboj dva srpska reprezentativca Stefana Mitrovića i Mihaila Ristića, a slavio je i bolji bio levi bek.

NAJAVIO JE DOLAZAK NA MARAKANU: Zvezda u januaru dobija veliko POJAČANJE!

NOLE MENJA ISTORIJU: Evo kada će Đoković SRUŠITI rekord Federera! Zna se i koliko sada BEŽI Nadalu!

TAJSON SAČUVAO GLAVU: Proslavljeni bokser izbegao NOKAUT! Stravična scena - PLAFON padao (VIDEO)

Monpelje je poveo u 8. minutu posle kornera Savanijea, glavom je pogodio Mendeš. Samo pet minuta kasnije je Sambia centrirao, a Delor je postigao prvi od dva gola. Strazbur se u igru vratio iz penala u 22. minutu, a strelac je bio Lala. Samo četiri minuta kasnije gostima je dosuđen još jedan penal, a sada je precizan bio Dialo.

Mihailo Ristić / Izvor: MN Press

Domaćin je poveo sa 3:2 u 31. minutu, sjajno je centrirao Ristić, a Delor je bio precizan glavom. Do kraja prvog dela igre gosti su izjednačili, asistirao je strelac prvog gola Lala, a pogodio je Ažorke. Pobedu Monpeljeu doneo je Labord golom u 68. minutu na dodavanje Delora.

Rems je na svom terenu poražen od Nima 1:0, a Rajković nije bio na golu domaćina zbog povrede. Lens je slavio u gostima sa 1:0.