Utorak 19. mar 2024.
Robert Prosinečki

ROBI SRUŠIO CRNO-BELE: Evrogolčina donela SENZACIJU (VIDEO)

Velike zasluge balkanskog stručnjaka.

Čuda se ipak događaju! U to nas je uverio rezultat 31. kola turske lige gde je malo ko očekivao da će petoplasirani Bešiktaš ovako ubedljivo izgubiti. I to od ekipe koja je praktično bila otpisana dok na njenu klupu nije seo Robert Prosinečki. Kada je Prosinečki preuzeo Kajzeri, delovalo je da se uhvatio nemoguće misije, pošto su crveno-žuti bili čvrsto prikovani za dno. Ali, mic po mic, taj brod koji je tonuo hrvatski stručnjak je uspeo da prene, pa da mu polako dodaje ubrzanje i evo, večeras će Kajzeri spavati iznad ambisa!

LEPE VESTI NA OSTRVU: Premijer liga POBEDILA koronu!

AS BOLONJE OTKRIO: Miha mi je pretio da će da me izbaci sa terena!

TRENER SRPSKOG PRVOLIGAŠA: Nije sramota nemati, sramota je biti lopov!

Četiri kola pre kraja prvenstva tim Roberta Prosinečkog je preplivao preko Bešikštaša i podigao glavu iznad vode – 3:1 (0:0). Kajzeri sada ima 31 bod, a 21 je osvojio pod komandom nekadašnjeg igrača i trenera Crvene zvezde.

Ali u ovom meču, od pobede domaćina, više će se govoriti o drugom golu na ovom meču, koji je bez konkurencije ubedljivo najbolji postignut do sada.

Hasan Husein- Adžar postigao je prvi gol u 51. minutu, izjednačio je Atiba Hačinson u 74. minutu meča, da bi Husein-Adžar svojim drugim golom na meču u 83. minutu golom za TV špice oduševio fudbalsku javnost.

On je iskosa sa leve strane izveo prekid ciljajući dalji ugao mreže Erstina Destanoglua, koji uprkos krajnjim naporima nije imao drugog rešenja osim da izvadi loptu iz mreže.