DOKTOR TRENERSKOG POSLA: Miha pobedio MURINJA LIČNO! Evrogol rešio sve (VIDEO)

01.12.2021. 21:05
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Bravo, Srbine.

Fudbaleri Bolonje nastavili su sa odličnim rezultatima i u 15. kolu prvenstva Italije pred svojim navijačima pobedili su Romu 1:0.

LOŠA ZVEZDA STIGLA DO POBEDE: Ivanićev gol dovoljan za nova tri boda

STANOJEVIĆ NAŠAO "KRIVCA" POSLE MEČA U KUPU: "Ovo nisu uslovi za normalan fudbal!"

ZVERKA! Vlahović pobesneo na saigrača, pa U ISTOJ AKCIJI pogodio mrežu! Ne može mu niko ništa (VIDEO)

Ekipa Siniše Mihajlovića do velika tri boda došla je pogotkom rezerviste Matiasa Svanberga. Švedski internacionalac je u 17. minutu zamenio Marka Arnautovića, a u 35. je preciznim udarcem iz velike daljine matirao Ruija Patrisija.

Dvadesetdvogodišnjem Skandinavcu to je bio treći pogodak ove sezone u Seriji A.

Bolonja je posle lošeg stata sezone upisala četvrti trijumf u poslednjih pet utakmica i sa 24 boda na deobi je šeste pozicije sa Fiorentinom i Juventusom, dok Vučica ima bod više.

Mihajlovićeva ekipa u sledećem kolu dočekuje Fiorentinu, a Roma na Olimpiku milanski Inter, koji je večeras savladao Speciju 2:0.

Strelci za aktuelnog šampiona bili su Roberto Galjardini u 36. i Lautaro Martinez, koji je asistirao kod vodežeg pogotka, u 58. minutu.

Neroazuri su bez poraza već deset mečeva (sedam u ligi), a poslednji put izgubili su od Lacija 16. oktobra (3:1).

Tim Simonea Inzagija je drugi sa bodom manje i utakmicom više od vodećeg Napolija, dok je Specija 17. sa 11 bodova.