fbpx
Skip to main content
Alvaro Morata

RONALDO POČEO SA KLUPE, ALI TO NIJE BIO PROBLEM: Morata predvodio Staru damu, SMS skrivio penal

Bjankoneri posle lošeg početka, prebacili u brzinu više i spakovali tri komada.

U derbiju 26. kola Serije A Juventus je na svom terenu savladao Lacio rezultatom 3:1 (1:1). Bjankoneri su stigli do veoma važna tri boda i to bez svog najboljeg fudbalera Kristijana Ronalda. Naime, Portugalac je ušao u igru u 69. minutu kada je meč praktično već bio rešen.

NIKAD LAKŠE DO NOVCA: Uživaj uz fudbal i jednim klikom osvoji 1.500 dinara

MILOJEVIĆ RAZOČARAO, PAO POSLE PREOKRETA: Nekadašnja želja Crvene zvezde presudila Al Ahliju (VIDEO)

DMITROVIĆ PROMAŠIO PENAL: Eibar poražen od Kadiza, Ledezma nadmudrio srpskog golmana (VIDEO)

Nije dobro počelo po Staru damu. Nebeskoplavi su preko Hoakin Koree stigli do vođstva u 14. minutu. Argentinac je presekao dodavanje Dejana Kuluševskog i sjajno prevario Meriha Demirala i Vojšćeha Šćensnog.

Stara dama se nije predavala i već u 39. minutu stiže do izjednačenja. Adrien Rabio je bio precizan na asistenciju Alvara Morate.

Meč u Torinu bio je rešen u prvoj trećini drugog poluvremena. Alvaro Morata je u 57. minutu fenomenalno iskoristio kontranapad Federika Kjeze i savladao Pepea Reinu.

Svoj drugi pogodak na meču Španac je postigao tri minuta kasnije. Sergej Milinković-Savić je faulirao Arona Remzija u šesnaestercu, Davide Masa je pokazao na belu tačku sa koje je 28-godišnji napadač bio precizan.

Juventus je novom pobedom zadržao kakvu-takvu nadu za osvajanje novog Skudeta. Bjankoneri treći sa 53 bodova, šest manje od prvoplasiranog Intera. Lacio je sedmi sa 43. boda.