Ronaldo se žalio Tadiću zbog penala, kapiten Srbije mu gospodski odgovorio

Tanjug
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Reuters
Orlovi ostvarili dobar rezultat u Lisabonu.

Srpski fudbalski reprezentativac Dušan Tadić, posle remija protiv Portugalije u Lisabonu (1:1), otkrio je da je pričao s Kristijanom Ronaldom i našalio se sa njim da se nada da će propustiti duel Ajaksa i Juventusa u četvrtfinalu Lige šampiona. Ronaldo je protiv Srbije morao da napusti teren već u 29. minutu zbog povrede zadnje lože i čeka ga pauza između dve i tri nedelje, što znači da bi mogao da izostane sa prvog meča na gostovanju Tadićevom Ajaksu 10. aprila.

KOMPLIKACIJE U GRUPI GDE JE SRBIJA: Luksembrugu šest bodova, za sve je kriva Ukrajina, šta to znači Orlovima (FOTO)

ĐOKOVIĆ ODLUKOM ZATEKAO SVE! Novak PRESKAČE važan turnir? Ovo je RAZLOG (FOTO)

OTVORIO DUŠU: Evo kako je Rukavina PREVARIO Marčinijaka da PONIŠTI penal za Portugaliju (VIDEO)

- Videli smo se posle utakmice i pričali. Govorio je da je bio penal kod situacije s Rukavinom. Rekao sam ''nadam se da ćeš se oporaviti, ali posle utakmice sa Ajaksom - uz osmeh je rekao Tadić.

Tadić je bio strelac jedinog pogotka za "orlove", iz penala na startu meča, pre nego što je evrogolom Danilo Pereira dao za konačnih 1:1.

Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters

- Odgovara mi Luž. I sa Ajaksom sam postigao gol ove sezone na istom stadionu. Srecan mi je bio i juče - rekao je srpski reprezentativac.

BURNO TREĆE POLUVREME: Selektor Portugalije bio kod sudije, evo šta se onda dogodilo

FANTASTIČAN GOL VEŠOVIĆA: Crna Gora IZNENADILA Engleze na startu, a onda je Stojković imao svoj šou (VIDEO+FOTO)

DIVLJAČKI NASRTAJ PORTUGALSKOG KASAPINA: Tadić u STRAHU posle starta Pepea (VIDEO)

Prema njegovim rečima, Srbija, koja je osvojila bitan bod na terenu prvaka Evrope, morala je da igra mirnije, posebno u drugom poluvremenu.

- Previše smo preskakali, igrali duge lopte na Mitrovića, a trebalo je da ih izvlačimo. Ne znam da li je to strah od rezultata, bez veze smo primili gol. Ima dosta stvari koje treba da popravimo - izjavio je kapiten Srbije u odsustvu Aleksandra Kolarova i Nemanje Matića.

Reprezentacija Srbije nastavlja kvalifikacije u junu gostovanjem Ukrajini u Lavovu.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, atraktivna navijačica na hokejaškim mečevima.