30.12.2021. 23:18
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Profimedia
Lep gest na Teatru snova.

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su na Old Trafordu ekipu Barnlija sa 3:1 u meču 20. kola Premijer lige Engleske.

JOŠ JEDAN U NIZU: Odložen meč Premijer lige

Bivši igrač Čelsija i Atletika na utakmicu došao TRAKTOROM (VIDEO)

VELIKA IZDAJA NA POMOLU: Ćavi dovodi bivšeg Madridistu (FOTO)

Crveni đavoli su već nakon 35 minuta poveli sa 3:0, a onda bukvalno stali i čuvali snagu za naredne mečeve.

Ovo je prvi put od dolaska novog trenera Ralfa Rangnika da su postigli više od gola na jednom meču. Takođe, prvi put još od februara da su već posle prvih 45 minuta dali tri gola.

Škotski internacionalac Skota Mektomijej prvim golom u sezoni doveo Junajted u vođstvo. U 27. minutu nakon šuta Džejdona Sanča lopta je zakačila kapitena gostujućeg tima Bena Mija i završila iza leđa veterana Vejna Henesija – 2:0.

Kristijano Ronaldo je nakog dobrog šuta Mektomineja odbijenu loptu smestio u prazan gol za 3:0. Bio je to njegov osmi gol ove sezone u Premijer ligi i ukupno 803. u karijeri.

Samo tri minuta kasnije konačno je post prekinuo i Barnli. U prvom šutu u okvir gola nakon tri i po utakmice Aron Remzi je preciznim udarcem savladao De Heu – 1:3.

Ceo meč za domaći tim odigrao je Nemanja Matić.

Navijači Mančester Junajteda čestitali su 80. rođendan legendarnom menadžeru Ser Aleksu Fergusonu, pre utakmice sa Barnlijem razvili su transparent na tribinama, a i sam Ser Aleks je bio oduševljen prizorom.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.