ŠAMAR KAKAV NE PAMTI: Atalanta uništila Bolonju, Boginja provincije Mihinim pulenima spakovala 5 komada

25.04.2021. 22:52
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Crveni karton prelomio utakmicu na stadionu Atleti Azuri di Italija.

Siniša Mihajlović neće po dobrom pamtiti 33. kolo Serije A. Njegova Bolonja je doživela pravi nokaut, izgubila je od Atalante u Bergamu sa 5:0, a pritom je od 49. minuta igrala bez isključenog Džerdi Šutena.

SRPSKI JEZIK - ČIST KAO SUZA: Falko raspametio "delije", a posebno ih oduševio jedan ZNAČAJAN detalj (FOTO)

OSVRNUO SE NA VOJVODINU: Partizan jedva slavio, Stanojević opravdanje našao u Novom Sadu

ROLERKOSTER U POSLEDNJIH 10 MINUTA! Spartak izjednačio, a onda je nepogrešivi Natho stupio na scenu (VIDEO)

Atalanta je dominirala od prvog sudijskog zvižduka. Domaći su do vođstva stigli u 22. minutu preko Ruslana Malinovskog, minut pre kraja prvog dela igre sa bele tačke je bio precizan Luis Murijel.

Nisu se izabranici Đan Pjera Gasprenijia zaustavili na ovome. U drugom delu igre, sa igračem više, Boginja provincije nastavila je da "melje" Mihin tim.

Pogađali su Remo Froler je pogodio u 57 minutu, Duvan Zapata samo 120 sekundi kasnije, a konačan rezultat postavio je Aleksej Mirančuk u 73. minutu.

Atalanta se sa novim trijumfom popela na drugu poziciji sa 68 bodova, dva više od Milana koji ima meč manje.

Bolonja je na sigurnom, dvanaestom mestu i ima 38 bodova.