SAMBA U ARENI: Brazil se osvetio Orlovima za poraz u Nišu

12.04.2019. 20:48
Futsal reprezentacija Srbije
Futsal reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press
Futsal reprezentacija Srbije nije mogla do još jednog čuda.

Posle velike pobede nad Brazilom u Nišu (više pročitajte OVDE), futsal reprezentacija Srbije je poražena od istog protivnika u "Štark Areni" rezultatom 5:1. Karioke su pokazale da poseduju veliki kvalitet i njihov ples u Beogradu Orlovi nisu mogli da zaustave.

VULETIĆ SA PREDSTAVNIKOM ZVEZDE O TITULI IZ 1946: Neće biti jednostavno, a u priču se umešao i Spartak (FOTO)

GVANGŽU KONAČNO POBEDIO: Pogledajte URNEBESNO slavlje Piksija posle gola u 97. minutu (VIDEO)

GALIJANI BEZ DLAKE NA JEZIKU: Berluskonijev Milan bi se danas borio za OPSTANAK, evo koji je razlog (FOTO)

Reprezentacija Brazila je pokazala da je jedna od najboljih na svetu i ubedljivo se osvetila Srbiji za poraz u Čairu. Orlovi su dali sve od sebe kako bi napravili još jedno iznenađenje, ali Selesao nije imao milosti.

Brazil je poveo 1:0 četvrtom minutu meča preko Gadeja, a samo dva minuta kasnije je bilo 2:0. Potom je jedini gol za Orlove postigao Stefan Rakić iz penala u 17. minutu utakmice, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 2:1.

Stefan Rakić
Stefan Rakić / Izvor: MN Press

Ferao je posle sjajne solo akcije, uz dozu sreće, u 24. minutu povećao na 3:1. U finišu utakmice Brazilci su još dva puta zatresli mrežu Srbije preko Rafaela Rata i Tadeia, pa su se sa kamatom revanširali za poraz u Nišu.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević.