ŠAMPION PAO NA OLIMPIKU: Sergej MAJSTORIJOM srušio Juventus! (VIDEO)

07.12.2019. 22:46
Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić / Izvor: Reuters
Jedan od derbija 15. kola italijanskog šampionata.

Fudbaleri Lacija savladali su Juventus sa 3:1 (1:1) u 15. kolu Serije A. Odlučujući gol na "Olimpiku" delo je srpskog reprezentativca i najboljeg veziste na Čizmi, Sergej Milinković-Savića koji je sjajno primio loptu u 74. minutu i matirao golmana gostiju Šćešnog za drugi pogodak "Nebeskoplavih".

SUPERLIGA: Žander i Tomane za SJAJNU uvertiru Zvezde pred Olimpijakos (VIDEO+FOTO)

BOMBA U KONTRA UGAO: Đurđević BRUTALNIM udarcem doneo KLJUČNU pobedu Hihonu! (VIDEO)

ABA LIGA: Kako sad u Evroligu? Posle ISHODA meča Budućnost - Cedevita više ništa neće biti isto za VEČITE (VIDEO)

Gol Srbina možete pogledati u videu.

Njemu je fantastičan pas iza leđa odbrane Juventusa poslao Luiz Alberto.

"Stara dama" je bolje počela meč i povela preko Kristijana Ronalda posle 25 minuta igre. Veoma bitan gol u nadoknadi prvog dela postigao je Felipe, takođe na asistenciju Luiza Alberta koji je uputio perfektan centaršut sa levog boka.

Bitan detalj viđen je u 69. minutu kada je Kolumbijac Kvardado zaradio crveni karton, a pet minuta kasnije pogodio je naš as. Pobedu Lacijala potvrdio je Kaisedo u petom minutu nadoknade vremena.

U ostalim mečevima dana, Atalanta je u 94. minutu slomila otpor Verone (3:2), dok su na "Frijuliju" Udineze i Napoli podelili bodove (1:1).

Aktuelni šampion nije uspeo da iskoristi remi Intera protiv Rome, pa su "Neroazuri" i dalje na čelu tabele sa 38 bodova, Juve je na 36, dok su Lacijali treći sa 33 osvojena boda.

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela

ZAPALIO JE ARENU U RIJADU: Evo kako je Nurmagomedov DOČEKAN pred meč Džošue i Ruiza (VIDEO)

GOLGETER UBICA! Šampion Kopa Libertadores na pragu crveno-belih!

SKANDAL PRE POČETKA MEČA: O potezu Entoni Džošue bruji ceo svet... (VIDEO)