03.10.2018. 22:45
Vujadin Savić
Vujadin Savić / Izvor: Reuters
Pari Sen Žermen pobedio sa 6:1.

Crvena zvezda doživela je ubedljiv poraz u Parizu od Pari Sen Žermena sa 6:1 u drugom kolu grupe C lige šampiona. Kapiten crveno-belih Vujadin Savić oporavio se taman za meč i počeo ga u startnoj postavi, ali nije mogao da izdrži ozbiljan ritam koji su nametnuli igrači domaćina, pa je zamenjen na poluvremenu.

SAMO TRI DANA POSLE NIŠA: Mažić i njegov tim DRASTIČNO OŠTETILI bivšeg prvaka Evrope (VIDEO+FOTO)

ZVEZDA IZGUBILA, NA TVITERU LUDNICA: Delije slave kao da su pobedili, a samo ovo zameraju Milojeviću (FOTO)

Umesto njega je ušao u igru Babić i odradio sasvim dobar posao, iako je Zvezda primila još dva gola u drugom poluvremenu. Savić je istakao da je sve krenulo nizbrdo posle prvog gola, ali i ktrio zbog čega je zamenjen.

MILOJEVIĆ REALAN I ISKREN: Igrali smo protiv VANSERIJSKE ekipe

- Osetio sam opet povredu, pa sam zato izašao - rekao je Savić, a zatim kratko analizirao utakmicu. - Šta da kažem kad smo izgubili 6:1. Totalno su nas nadigrali, ali idemo dalje. Probali smo da ispunimo trenerove zamisli, ali bili su superiorniji. Stajali smo korektno do prvog gola, ali posle su počeli da nižu šanse. Možda su bili malo zaštićeni, ali nije to ništa čudno kada su u pitanju tako veliki igrači.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Pratite nas i na instagram profilu portala SrbijaDanas.com.